najpopularniejsze portale randkowe

3 najpopularniejsze portale randkowe

Portale randkowe na brak zainteresowania narzekać nie mogą. W bardzo szybkim tempie zdobywają zaufanie użytkowników, o czym świadczy stale rosnąca liczba odwiedzających je osób pragnących znaleźć swą drugą połówkę. Sprawdzamy i prezentujemy dziś Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce (z największą liczbą zarejestrowanych użytkowników). Więcej użytkowników to większe szanse na poznanie miłości, znajomych czy też przyjaciół. Które serwisy cieszą się największą popularnością? Gdzie warto się zarejestrować? Poniższy ranking pozwoli rozwiać wątpliwości.

poznaj miłość na najpopularniejszych portalach randkowych


edarling portal randkowyEdarling to kolejny z grona najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Założony został w Niemczech w 2009 r. Odznacza się międzynarodowym zasięgiem i skupia wokół siebie przeszło 13 mln użytkowników. Wszystkie opcje oraz możliwość kontaktowania się z innymi osobami dostępne są po wykupieniu płatnego członkostwa. Wariant podstawowy – włącznie z testem osobowości – jest darmowy. Podstawę funkcjonowania portalu stanowi naukowo opracowana metoda doboru partnerskiego usprawniająca i ułatwiająca nawiązywanie kontaktów.

Ilość użytkowników: 13 mln+

Kliknij tutaj Zarejestruj wypełnij test osobowości w eDarling w kilka minut


badoo       Portal Badoo to jeden z największych portali randkowych. Obecnie na całym świecie zrzesza ponad 250 mln użytkowników, a każdego dnia Badoo odwiedza ponad 50 mln osób z całego świata. Badoo posiada aplikacje mobilną oraz ciekawą funkcjonalność „Blisko Ciebie” czyli „ludzie w okolicy” – pokazuje osoby w okolicy, które są zarejestrowane na Badoo. Jest to jedna z najlepszych funkcjonalności, ponieważ dopasowuje nas po odległości. Zdecydowanie warto zarejestrować konto na Badoo i przetestować stronę.

Ilość użytkowników w Polsce: kilka milionów

Kliknij tutaj Zarejestruj się w Badoo już teraz

 

3 najpopularniejsze portale randkowe
5 (100%) 4 ocena
Przeczytaj również:  Badoo opinie o portalu randkowym - Czy warto się zarejestrować?

Dodaj swoją opinie w komentarzu

3 komentarze
Sara pisze 3 lipca 2017

Który z tych portali randkowych najbardziej polecacie?
Chciałabym się zarejestrować na którymś z nich, ale nie mogę się zdecydować :)))

Odpowiedz
Grazyna pisze 4 lipca 2017

Ja od czasu do czasu korzystam z portali randkowych i bardzo lubię Sympatię.
Jestem zarejestrowana już od kilku lat. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami godnymi uwagi, ale niestety nic z tego nie wyszło.
Mimo wszystko mam do tego portalu sentyment.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Wera pisze 11 września 2017

Często korzystam z Be2 🙂 Uważam, że można znaleźć tam nie tylko chłopaka,czy dziewczynę, ale również fajnych znajomych 🙂

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz