najpopularniejsze portale randkowe

3 najpopularniejsze portale randkowe

Portale randkowe na brak zainteresowania narzekać nie mogą. W bardzo szybkim tempie zdobywają zaufanie użytkowników, o czym świadczy stale rosnąca liczba odwiedzających je osób pragnących znaleźć swą drugą połówkę. Sprawdzamy i prezentujemy dziś Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce (z największą liczbą zarejestrowanych użytkowników). Więcej użytkowników to większe szanse na poznanie miłości, znajomych czy też przyjaciół. Które serwisy cieszą się największą popularnością? Gdzie warto się zarejestrować? Poniższy ranking pozwoli rozwiać wątpliwości.

poznaj miłość na najpopularniejszych portalach randkowych

sympatia portal randkowy

Sympatia.pl to portal należący do Grupy Onet i znany obecnie pod adresem sympatia.onet.pl. Na polskim rynku obecny jest już od 15 lat. Nie skupia się wyłącznie na działalności w sieci, ale podejmuje również szereg inicjatyw umożliwiających jego użytkownikom poznawanie się „na żywo” – żeby wspomnieć o różnego rodzaju kursach, warsztatach, rejsach dla singli itp. Zarejestrowanych jest tu ponad 6,5 mln osób ceniących portal m.in. za uczciwy i przejrzysty regulamin, niskie opłaty oraz sporo przydatnych funkcji, dzięki którym łatwiej jest wyszukiwać anonse odpowiadające indywidualnym kryteriom.

Ilość użytkowników: 6.5 mln+


edarling portal randkowyEdarling.pl to kolejny z grona najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Założony został w Niemczech w 2009 r. Odznacza się międzynarodowym zasięgiem i skupia wokół siebie przeszło 13 mln użytkowników. Wszystkie opcje oraz możliwość kontaktowania się z innymi osobami dostępne są po wykupieniu płatnego członkostwa. Wariant podstawowy – włącznie z testem osobowości – jest darmowy. Podstawę funkcjonowania portalu stanowi naukowo opracowana metoda doboru partnerskiego usprawniająca i ułatwiająca nawiązywanie kontaktów.

Ilość użytkowników: 13 mln+


portal randkowy be2Portal be2.pl działa od 2004 r. Obecnie na całym świecie zrzesza ok. 40 mln użytkowników, z czego w Polsce zarejestrowanych jest ok. 800 tys. W pakiecie usług bezpłatnych mieszczą się m.in. indywidualny test osobowości oraz opis profilu. Pełną funkcjonalność uzyskuje się po wykupieniu jednego z wariantów konta premium. Atrakcyjna i przejrzysta szata graficzna serwisu jest postrzegana przez użytkowników jako bardzo duży atut, podobnie jak propozycje ogłoszeń na podstawie wyników wspomnianego wcześniej testu psychologicznego.

Przeczytaj również:  5 darmowych portali randkowych – BEZ OPŁAT. Ranking

Ilość użytkowników w Polsce: 800 000

 

3 najpopularniejsze portale randkowe
5 (100%) 2 ocena

Leave a Comment:

2 comments
Sara says 3 lipca 2017

Który z tych portali randkowych najbardziej polecacie?
Chciałabym się zarejestrować na którymś z nich, ale nie mogę się zdecydować :)))

Reply
Grazyna says 4 lipca 2017

Ja od czasu do czasu korzystam z portali randkowych i bardzo lubię Sympatię.
Jestem zarejestrowana już od kilku lat. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami godnymi uwagi, ale niestety nic z tego nie wyszło.
Mimo wszystko mam do tego portalu sentyment.

Pozdrawiam

Reply
Add Your Reply