pomysł na randkę

5 najlepszych pomysłów na randkę

Randka to świetny sposób, by bliżej poznać interesującą nas osobę, a także okazja, by niezobowiązująca z pozoru znajomość przerodziła się w coś poważnego. Zwykle przed takim spotkaniem bardzo się stresujemy, gdyż zależy nam, by wszystko poszło jak najlepiej. Sukces to w tym przypadku wypadkowa kilku czynników, przy czym jedną z kluczowych przesłanek jest pomysł na randkę. Oto parę propozycji.

gdzie zabrać dziewczynę na randkę

Spacer

Brzmi banalnie, prawda? Ale to sprawdzona metoda dająca nieograniczone wręcz możliwości. Udać się na spacer można praktycznie wszędzie – do parku, ogrodu botanicznego, na targ itp. Miejsce tak naprawdę nie ma znaczenia – najważniejsze są emocje, jakie temu towarzyszą. Nie będzie też problemu ze znalezieniem tematu do rozmowy – piękny widok, ciekawy zabytek etc. i już jest nad czym rozprawiać. Fajną sprawą może okazać się spacer wieczorową lub nocną porą.

Kolacja w restauracji

Kolacja w dobrej, serwującej smaczne dania restauracji to zawsze dobry pomysł. Oczywiście warto wcześniej poznać upodobania kulinarne drugiej osoby, bo jeśli np. dziewczyna nie przepada za daniami orientalnymi, to zabranie jej nawet na najlepsze sushi w mieście nie będzie strzałem w dziesiątkę. Ważne jest to, aby lokal był przytulny i przyjemny – taka atmosfera sprzyja spokojnej konwersacji.

Kino

Wyjście do kina to coś, co na bank się sprawdzi, ale pod warunkiem, że oboje wybierzecie film. Jeśli macie podobne preferencje, to kłopot z głowy. Jeżeli natomiast różnicie się w tych kwestiach, to popracujcie nad kompromisem. Po seansie warto udać się na kawę czy drinka – obejrzany właśnie film to świetny pretekst do pasjonującej rozmowy.

Paintball

Nuda Was drażni? Lubicie spędzać czas aktywnie? W takim razie znakomitym pomysłem na udaną i przy okazji oryginalną randkę będzie paintball. Na pewno Wam się spodoba – zwłaszcza że szczypta zdrowej rywalizacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Grając w paintballa, można wykazać się różnymi umiejętnościami, a tym samym zaimponować drugiej osobie i wzbudzić jej podziw. To jak, gotowi?

Przeczytaj również:  Erodate - Pikantny portal randkowy dla dorosłych

Wycieczka w nieznane

Każdy z nas ma na co dzień sporo obowiązków i czasem narzeka na rutynę. Chcecie uniknąć jej na randce? Wybierzcie się autem w nieznanym Wam kierunku. Po prostu wsiądźcie do samochodu, zabierzcie mapę i wyjedźcie za miasto, a potem udajcie się przed siebie. Zatrzymajcie się tam, gdzie np. okolica Wam się spodoba albo gdy zgłodniejecie. Warto zapakować prowiant i spożyć posiłek na łonie natury, niezapomniane wrażenia gwarantowane! Rzecz jasna nie zapomnijcie o aparacie fotograficznym – wspólne oglądanie zdjęć przysporzy Wam sporo radości.

 

5 najlepszych pomysłów na randkę
Oceń post

Leave a Comment: