Badoo opinie o portalu randkowym – Czy warto się zarejestrować?

Największy na świecie serwis randkowy odwiedza dziennie ponad 50 milionów ludzi, a liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 257 milionów.

O czym to świadczy? Przede wszystkim o dobrze dopasowanym programie serwisu, który przy pomocy odpowiednich skryptów pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze niż dotąd poszukiwanie partnerów. Serwis Badoo dzieli się tak naprawdę na kilka programów, ale połączone w całość (korzystanie ze wszystkich opcji) pozwalają na bardzo szybkie znalezienie partnera, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

badoo

Strona główna portalu Badoo

Wiadomo, że nawet w sieci nie każdy jest na tyle odważny, aby „zagadać” do obcej osoby. Program „dopasowania” powstał z myślą o takich osobach. Zabawa polega na odnalezieniu dla nas partnera metodą „chybił – trafił”. Najpierw program analizuje nasze wymagania w stosunku do partnera, a następnie zaczyna poszukiwania. W oparciu o specjalny skrypt, program stara się szukać partnerów mieszkających jak najbliżej nas.

Kliknij tutaj Zarejestruj się w Badoo już teraz

Badoo non stop

Serwis posiada rozbudowany system czatowania, który jest responsywny. Dzięki temu możemy czatować na okrągło z każdej dostępnej platformy multimedialnej (komórka, smartfon, tablet, laptop itd.). Warto zaznaczyć, że system czatowania jest bardzo rozbudowany. Zapamiętuje on osoby z którymi czatowaliśmy dzięki czemu po zalogowaniu się na konto możemy w kilka sekund ponownie nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem.

Blisko Ciebie

Program „Ludzie w okolicy” jest bardzo podobny do programu „dopasowania”, choć tutaj nacisk kładziony jest już głównie na odległość pomiędzy nami a potencjalnym partnerem. Badoo posiada prawdopodobnie najlepszy na świecie tego typu program i cieszy się on wielkim zainteresowaniem. Aż 50% związków powstaje dzięki udziale tego skryptu. Warto zaznaczyć, że serwis nie podaje dokładnej lokalizacji (system zabezpieczeń), a jedynie nazwę miasta lub okolicy.

Czy warto posiadać konto na Badoo?
Z pewnością tak. Ilość i jakość programów to koń pociągowy tego serwisu.

Przeczytaj również:  3 najpopularniejsze portale randkowe

Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Badoo

 

Badoo opinie o portalu randkowym – Czy warto się zarejestrować?
4.6 (91.43%) 7 ocena

Dodaj swoją opinie w komentarzu

5
Kopacz pisze 13 grudnia 2015

Na badoo moderatorzy to oszusci,maja tam taki specjalny link co ludzie nie swiadomi klikaja i automatycznie pieniadze sa z konta pobierane…UWAZAJCIE!!!!!!Mi zezarlo 250 zl az…..

Odpowiedz
Sebek pisze 13 grudnia 2015

Na badoo sa faceci oszusci…..duzo fikcyjnych kont…..

Odpowiedz
Basia24 pisze 3 lipca 2017

Zgadzam się z opiniami poniżej, że na Badoo jest wiele fikcyjnych kont, ale tak naprawdę na innych portulakach jest to samo. Według mojej opinii, Badoo nie jest aż takie złe.
Pisałam, a nawet spotkałam się z kilkoma chłopakami i na moje szczęście nigdy nie trafiłam na oszusta, więc jestem zadowolona 😉

Odpowiedz
Gooral pisze 11 września 2017

Dlaczego są oszuści? Ktoś powie coś więcej ?

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz