darmowe portale randkowe ranking

5 darmowych portali randkowych – BEZ OPŁAT. Ranking

Randki online niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W nawiązywaniu znajomości pomagają specjalne serwisy – obecnie jest ich w sieci całe mnóstwo, zaś ich funkcjonowanie opiera się o różne zasady. Wiele osób jest zainteresowanych korzystaniem z bezpłatnych stron – jeśli Ty również należysz do tego grona, ten tekst jest dla Ciebie. Przygotowaliśmy zestawienie 5 najpopularniejszych darmowych portali randkowych.

Fotoflirt.pl to jeden z największych serwisów randkowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Aktualnie zrzesza przeszło 3 mln użytkowników. Oferuje możliwość przetestowania konta premium przez 30 dni, niemniej po upływie tego okresu nie ma obowiązku wykupywania tej opcji. Również i w wersji darmowej jest niezwykle funkcjonalny. Fotoflirt.pl – jak nazwa wskazuje – bazuje na zdjęciach. Są one sprawdzane przez administratorów, co zapewnia ochronę przed fałszywymi profilami.

Elmaz.pl funkcjonuje na polskim rynku od 2010 r. Skupia ok. 4 mln zarejestrowanych użytkowników. Wyróżniają go m.in. duża liczba kryteriów wyszukiwania, widoczne po wejściu na stronę statystyki oraz brak konieczności wykupywania abonamentu. W ramach ciekawostki warto nadmienić, iż można podarować abonament innej osobie.

randki przez internet

Randki24.pl to jeszcze jedna propozycja darmowego serwisu randkowego. Korzysta z niego niespełna 300 tys. osób. Rejestracja oraz wysyłanie wiadomości między użytkownikami nie wymagają uiszczenia opłat, co w zupełności wystarczy, aby kogoś poznać. Ogłoszenia umieszczone są w katalogu randkowym, dzięki czemu w łatwy sposób można dotrzeć do anonsów odpowiadających indywidualnym wymogom i preferencjom.

Cafe.pl jest serwisem portalu Gazeta.pl. Korzystać z niego można bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tego tytułu. Rejestracja jest dziecinnie prosta – wystarczy założyć konto na Gazeta.pl, a następnie wypełnić stosowny formularz online. Łączna liczba wszystkich profili to ok. 100 tys., a zatem szansa na znalezienie drugiej połówki jest całkiem spora.

Przeczytaj również:  Twoo - opinie o portalu randkowym. Darmowe czy płatne konto?

Randki.org to serwis o kameralnym raczej charakterze. Zarejestrowanych jest tutaj kilkanaście tysięcy osób, a więc w porównaniu z powyższymi portalami stosunkowo niewiele. Oczywiście nie wyklucza to szans na nawiązanie interesujących kontaktów. Podobnie jak na innych tego typu stronach, tak i tu dostępne są płatne opcje – ich aktywacja następuje na wyraźną zgodę użytkownika. Layout portalu jest bardzo przejrzysty, w związku z czym nie powinno być problemów z wyszukiwaniem ogłoszeń.

 

 

 

5 darmowych portali randkowych – BEZ OPŁAT. Ranking
5 (100%) 2 ocena

Dodaj swoją opinie w komentarzu

3 komentarze
Pysia pisze 29 czerwca 2017

Wiele moich znajomych korzysta z portali randkowych. Jakie jest wasza opinia na ten temat?

Odpowiedz
Tomasz pisze 11 września 2017

Czy może ktoś coś więcej napisać o Elmaz.pl ? Chciałbym założyć tam konto,ale nie wiem czy warto…

Odpowiedz
Adrian pisze 7 października 2017

Ja myślę założyć konto na portalu radiowym o2 połączeni z mixer jest darmowy i ma 360 000 użytkowników

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz