randki gdzie poznać

Gdzie poznać dziewczynę lub chłopaka? Jak pomóc szczęściu?

Chcesz związać się z fajną dziewczynę lub chłopaka? Wydaje się to banalnie proste, na świecie żyją przecież miliony samotnych kobiet lub mężczyzn, wystarczy po prostu spotkać tą osobę. No właśnie, tylko gdzie jej szukać? Mnóstwo ludzi tak naprawdę nie robi nic, jedynie czekają, aż jakimś cudownym zbiegiem okoliczności los postawi im na drodze wymarzoną partnerkę lub partnera. Jak zatem pomóc swojemu przeznaczeniu?

Najskuteczniejsze pomysły:

randki gdzie poznać

Gdzie poznać kobietę lub mężczyzne?

W internecie – ale tylko na wybranych portalach

Dzisiaj prawie wszyscy są online. Przez długie lata szukanie miłości w internecie uchodziło za skrajną desperację, tymczasem to najlepszy i najprostszy sposób na poznanie idealnej dziewczyny lub chłopaka. Serwisów randkowych jest całe mnóstwo, można poznawać osoby z dosłownie całego świata. To doskonałe miejsce zarówno dla mężczyzn i kobiet, którzy nie mają jasno sprecyzowanych oczekiwań, jak i dla tych z bardzo konkretnymi wymogami.

Internet to szansa na randkowanie o dowolnej porze dnia i nocy. Do wirtualnych spotkań nie trzeba się jakoś szczególnie przygotowywać, nie traci się czasu na dojazdy, po prostu siedzisz na kanapie w ulubionych dresach i nikt nie widzi, że się rumienisz, jąkasz i pocą Ci się dłonie. Możesz zagadać do każdej dziewczyny, bo skoro jest ona na randkowym portalu, to wiadomo, że chce kogoś poznać. Co najwyżej nie odpowie na Twoją wiadomość, a to na pewno nie jest tak przykre jak „nie” usłyszane na żywo. Nie ma tego obezwładniającego strachu, który zrujnował już niejedną próbę nawiązania kontaktu w realu.

Oczywiście, że na randkach online można spotkać kobiety i mężczyzn nudnych i nieatrakcyjnych, a nie każda wirtualna znajomość rozwinie się zgodnie z oczekiwaniami. Dokładnie tak samo jest poza internetem, sieć ma jednak tę przewagę, że znacznie łatwiej jest zakończyć nieciekawą rozmowę i zacząć szukać szczęścia na nowo.

Przeczytaj również:  Feromony – Moja opinia. Czy działają?

Jakie portale wybrać? Sprawdź nasz ranking najlepszych portali randkowych lub najpopularniejsze portale randkowe i wybierz jeden z sprawdzonych portali, aby się nie rozczarować.

Wydarzenia kulturalne

O ile do klubu dziewczyny raczej nie chodzą w pojedynkę, tak na wystawie, w galerii czy teatrze kobiety rzadko kiedy są odgrodzone od świata wianuszkiem koleżanek. To ułatwia nawiązanie rozmowy, tym bardziej że spokojniejsze otoczenie zupełnie zmienia perspektywę – barowe zaczepki są zwykle ignorowane, natomiast mężczyzna obecny na wydarzeniu kulturalnym już nie kojarzy się automatycznie z poszukiwaniem tanich wrażeń i niezobowiązującego seksu.

Galeria czy teatr to dobre miejsce, by pochwalić się swoją elokwencją, wiedzą i ciekawymi zainteresowaniami. Nawet w małych miejscowościach toczy się jakieś życie kulturalne, są czytelnie, biblioteki, lokalne muzea, wystarczy znaleźć coś ciekawego i uważnie przyjrzeć się reszcie uczestników – można przeżyć miłe zaskoczenie.

Rozejrzyj się wokół

Zaczepianie w miejscach publicznych? Łatwo wyjść na natręta, choć w rzeczywistości odstraszające jest tu nie samo podejście do obcej dziewczyny, ile niezbyt starannie dobrane słowa. Sklep, kawiarnia, pociąg czy kolejka w urzędzie to wbrew pozorom świetne miejsce na rozpoczęcie znajomości. Błędem jest po prostu zaczynanie od bezpośredniej propozycji pójścia na randkę czy mało wyszukanych komplementów – to zazwyczaj odstrasza, za to sympatyczna, niezobowiązująca pogawędka może się z czasem przerodzić w coś poważniejszego.

 

Gdzie poznać dziewczynę lub chłopaka? Jak pomóc szczęściu?
5 (100%) 1 ocena

Dodaj swoją opinie w komentarzu