pomysł na randkę

Gdzie poznać faceta? – 7 pomysłów

Masz dość spędzanych samotnie wieczorów? Na ostatniej randce byłaś tak dawno, że sama już tego nie pamiętasz? Babskie spotkania Ci się przejadły? Chciałabyś spotkać fajnego faceta, lecz brakuje Ci pomysłów, jak się za to zabrać? Oto kilka podpowiedzi – dowiedz się, gdzie najlepiej bywać.

Restauracja, klub lub bar

Szanse na to, że właśnie tutaj poznasz interesującego faceta, są bardzo duże. Atmosfera panująca w tego typu lokalach sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Wybierz się sama, a jeśli brakuje Ci odwagi, zabierz ze sobą dobrą koleżankę – jedną, nie więcej. Im liczniejsza grupa, tym mniejsze szanse, że on do Ciebie podejdzie – nawet gdy wpadniesz mu w oko i co i rusz będzie zerkał w Twoją stronę. Otaczający Cię wianuszek znajomych skutecznie go odstraszy.

Siłownia lub klub fitness

Jesteś kobietą, która lubi dbać o siebie? Świetnie! Klub fitness czy siłownia to jedno z tych miejsc, gdzie prawdopodobieństwo poznania ciekawego faceta jest bardzo wysokie. Zwłaszcza że problemem nie będzie rozpoczęcie rozmowy. Możesz podpytać o jakieś ćwiczenie czy sprzęt i delikatnie wybadać grunt. Jeśli „zaskoczy”, sprawa zapewne nabierze tempa. Nic tak nie łączy ludzi jak wspólne pasje!

Park

Idąc na spacer, nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Do parku ludzie zwykle przychodzą odpocząć, zrelaksować się i miło spędzić czas w przyjemnym otoczeniu. Taki klimat jest Twoim sprzymierzeńcem. Niby przypadkiem możesz wpaść na niego: „och, przepraszam, najmocniej, zamyśliłam się” i zacząć niezobowiązującą rozmowę. Jeżeli masz psa i on również jest właścicielem czworonoga, łatwiej Wam będzie porozumieć się i pogadać np. o zwyczajach swoich pupili.

Galeria lub muzeum

Obcowanie ze sztuką uwrażliwia człowieka na piękno i wzbudza ogromne emocje. Zauważyłaś, że od dłuższego czasu przygląda się jednemu obrazowi? Podejdź, zachowując stosowny dystans i rzuć jakąś uwagę na temat dzieła. Wyraź swą opinię o tym, co w największym stopniu przykuło Twą uwagę i dodaj: „a pan jak sądzi?”.

Przeczytaj również:  Jak odzyskać dziewczynę lub chłopaka?

Sklep budowlany

Współczesne kobiety nierzadko mają świetne rozeznanie w produktach dostępnych w sklepach budowlanych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić o radę przystojnego nieznajomego. Możesz powiedzieć coś w stylu „widzę, że pan się na tym zna, a ja mam duży problem z wyborem”. Faceci uwielbiają stawiać się w roli dzielnego rycerza, który pośpieszył kobiecie z pomocą.

Lotnisko lub przystanek

Czekając na samolot lub na autokar, łatwo nawiązać rozmowę, wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi usług świadczonych przez danego przewoźnika i podzielić doświadczeniami. Niewykluczone, że podróż upłynie Wam na fascynującej konwersacji.

Portale randkowe

To jeden z najskuteczniejszych sposobów na nawiązanie znajomości i poznanie wartościowych facetów. Sprawdź najpopularniejsze portale randkowe i nawiąż nowe znajomości.

Gdzie poznać faceta? – 7 pomysłów
Oceń post

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu