o czym rozmawiać z dziewczyną

5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub z chłopakiem

Umówiłeś się z wymarzoną dziewczyną, ale zżera Cię trema? Boisz się, że randka zamieni się w koszmar, bo np. zabraknie Wam tematów do rozmowy? To prawda – w takich sytuacjach nie ma nic gorszego niż krępująca cisza, a przecież zależy Ci na tym, by nie wyjść na nudziarza. Uniwersalna recepta na sukces nie istnieje, lecz do spotkania warto się przygotować. Oto garść propozycji, które z pewnością Ci się przydadzą. Prezentujemy 5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub chłopakiem?

tematy do rozmów na randce

Pasje – jej i Twoje

Każdy człowiek ma jakieś pasje. Dla jednej osoby będą to książki, a dla innych filmy i seriale, sport, szydełkowanie czy majsterkowanie etc. Zapytaj ją, czym się interesuje i co sprawia, że jest szczęśliwa i zrelaksowana. Słuchaj uważnie i z zaangażowaniem, a na pewno okaże się, że macie ze sobą więcej wspólnego niż Wam się wydaje.

Zawodowa przyszłość

Praktycznie wszyscy mają wizję swojej zawodowej przyszłości i lubią sobie wyobrażać, co będą robić za kilka czy kilkanaście lat. Jeśli dziewczyna pracuje, dowiedz się, co skłoniło ją do wyboru takiej, a nie innej branży, czy zamierza ją zmienić i dlaczego, na jakim stanowisku chętnie by siebie widziała etc. Wykaż się kreatywnością – to zapunktuje.

Kulinarne preferencje

Dzięki rozmowie o jedzeniu możesz się o dziewczynie sporo dowiedzieć, a przy okazji uzyskać podpowiedź, gdzie zaprosić ją na następną randkę. Oboje macie swoje kulinarne preferencje – są potrawy, które uwielbiacie oraz takie, o spróbowanie których nigdy byście się nie pokusili. Jeśli ona zacznie mówić o czymś, czego nie znasz, to jest to świetna sposobność, aby w naturalny sposób „pociągnąć” konwersację.

o czym rozmawiać z dziewczyną

Gdybyś miała super moce…

Ile razy wyobrażałeś sobie, że masz super moce, dzięki którym ocaliłeś świat przed zagładą? Możesz skierować rozmowę na te właśnie tory, pytając dziewczynę o nadprzyrodzone zdolności, które chciałaby posiadać. Jak by je wykorzystała? To bardzo przyjemny temat – grunt, by podejść do niego z humorem.

Przeczytaj również:  Erodate - Pikantny portal randkowy dla dorosłych

Co/kto Cię inspiruje?

We współczesnym świecie ilość docierających do nas bodźców jest tak ogromna, że znaleźć inspiracje można dosłownie wszędzie. Co zatem inspiruje dziewczynę, z którą rozmawiasz? Co lub kto sprawia, że pragnie ona stać się lepszym człowiekiem? Bez wątpienia chętnie Ci o tym opowie. Zrewanżuj się.

Tematów jest więcej:

  • Marzenia
  • Praca
  • Rozmawianie „o niczym”
  • Codzienność
  • Opowiadanie śmiesznych historii

 

 

 

5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub z chłopakiem
5 (100%) 1 ocena

Leave a Comment:

1 comment
Sabina32 says 3 lipca 2017

Cześć! Opowiedzcie o swoich pierwszych randkach i o tym o czym najczęściej rozmawiacie z dziewczyną,albo chłopakiem na spotkaniu 🙂
Ja się strasznie denerwuje i zapominam języka w buzi i ciekawi mnie jak Wy sobie radzicie?

Reply
Add Your Reply