Twoo – opinie o portalu randkowym. Darmowe czy płatne konto?

Co prawda platform internetowych do poznawania nowych ludzi czy umawiania się na randki jest w Internecie coraz więcej, żadne z nich jednak nie rozwijają się tak szybko i tak prężnie jak właśnie Twoo. Rozwinęło się ono już do takiego stopnia, że strona ta jest dzisiaj tłumaczona na 40 języków, a to robi wrażenie. Sprawdzimy jak w rzeczywistości wygląda portal, jakie są opinie o Twoo na forach dykusyjnych i czy warto się zarejestrować.

Strona główna portalu Twoo

Dlaczego warto wybrać Twoo?

Twoo jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą, na której nie musimy jedynie szukać miłości i umawiać się na randki. Serwis oferuje przede wszystkim możliwość poznawania nowych ludzi, niekoniecznie w celach matrymonialnych. Ułatwieniem w nawiązywaniu kontaktów jest z jednej strony wciąż zwiększająca się liczba ludzi na platformie, a z drugiej kilka sprytnych mechanizmów, dzięki którym zapraszanie znajomych jest zdecydowanie uproszczone.

Jakie konto będzie lepsze dla mnie – darmowe czy płatne?

Jak prawie każdy portal randkowy, tak i Twoo posiada dwa rodzaje kont, których wybór zależy od indywidualnych preferencji. Darmowe konto pozwala nam na prowadzenie rozmów z trzema osobami dziennie, umożliwia także dostęp do podstawowych i niezbędnych narzędzi. Największym jednak plusem tego serwisu jest możliwość porozmawiania za pomocą chatu, zamiast wysyłania tradycyjnych wiadomości. Płatne konto, które będzie nas kosztowało 43 zł miesięcznie (w abonamencie oczywiście wychodzi taniej), daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości korzystania z serwisu. Ponadto znajdziemy tutaj gry internetowe, których celem jest przede wszystkim poznawanie nowych ludzi. Decyzja zależy od każdego z nas. Wykupując konto płatne z pewnością zwiększamy szanse na poznanie drugiej połówki.

Z jakimi mechanizmami spotkamy się w Twoo?

Serwis Twoo stawia przede wszystkim na kontakt z ludźmi, dlatego co jakiś czas wysyła naszym znajomym (do których dostęp ma poprzez naszą skrzynkę pocztową) wiadomości z zaproszeniem do skorzystania z serwisu. Nigdy też nie szukasz kogoś w ciemno – aby zobaczyć opis konkretnej osoby, sami musimy mieć wypełnione pole dotyczące nas. To plus kilka innych cech sprawia, że Twoo jest innowacyjne, a przez to cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów.

Przeczytaj również:  Ranking Portali Randkowych (Aktualizacja 2018)
Twoo – opinie o portalu randkowym. Darmowe czy płatne konto?
5 (100%) 2 ocena

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

2 komentarze
Sliwa pisze 4 lipca 2017

Rejestracja na Twoo jest bezpłatna i można pisać z 3 osobami dziennie za free, ale wedle mojej opinii nie jest to do końca prawdą.

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz