Erodate – Pikantny portal randkowy dla dorosłych

Erodate to najbardziej znany w Polsce portal randkowy / erotyczny dla dorosłych, który działa dokładnie od 2007 roku.
Serwis pozwala nie tylko poznać partnerów na namiętne i niezapomniane randki, ale również użytkownicy mogą pisać z innymi na czacie, zakładać wątki na forum, przeglądać seksowne zdjęcia. Na Erodate można znaleźć partnera na jedną noc, ale kto wie, być może okaże się tym jedynym na całe życie.

erodate

 

Erodate – Ile kosztuje?

Rejestracja w serwisie jest zupełnie bezpłatna, wystarczy na głównej stronie wypełnić podstawowe informacje oraz podać swoje upodobania. Jednak w celu pełnego korzystania ze wszystkich możliwości oraz usług dostępnych na portalu Erodate, użytkownicy muszą wykupić abonament, jego koszt to około 40 zł za 3 miesiące, co w porównaniu do pozostałych tego typu serwisów wydaje się nie być zbyt wygórowaną ceną.

Do zalet serwisu można zaliczyć spory wybór różnych funkcji oraz ofert, łatwość w wyszukiwaniu i doborze odpowiednich partnerów, a także szybkość w kontaktach z BOK. Minusem bez wątpienia jest fakt, iż opłacenie abonamentu jest obowiązkowe, w innym przypadku użytkownicy nie mogą oglądać profili, a także mają ograniczony limit wyświetlanych rekordów.

Erodate – Pikantny portal randkowy dla dorosłych
3 (60%) 8 ocena

Udostępnij:

Przeczytaj również:  Tinder czy Badoo - Co wybrać? Opinie

Dodaj swoją opinie w komentarzu

2 komentarze
zoozol pisze 29 czerwca 2017

Fajny pikantny serwis 😛
Korzystał ktoś z Was już z niego i podzieli się opinią?

Odpowiedz
Miki pisze 7 października 2017

Fajny byl 10, 5 lat temu. Obecnie prostytucja i banda niedorozwojow.

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz