Sympatia – Prześwietlamy portal – opinie i ceny. Czy warto się zarejestrować?

Sympatia to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i popularnych portali randkowych w naszym kraju.

Serwis działa dokładnie od 2002 roku i w chwili obecnej posiada ponad 4 miliony profili. Oprócz możliwości zawarcia nowych znajomości, na portalu sympatia.pl dostępnych jest wiele artykułów z poradami dla singli. Każdy użytkownik może również zapoznać się miłosnymi historiami par, które poznały się właśnie poprzez serwis randkowy sympatia.pl.

sympatia

Jak wygląda rejestracja ?

Rejestracja jest darmowa pod tym linkiem i bardzo prosta, a wypełnienie profilu wraz z dodaniem zdjęcia zajmuje około 20 minut. Wystarczy wybrać swój nick, który co ważne można później zmienić, następnie należy wybrać hasło oraz podać adres e-mail w celu aktywacji konta. Kolejny krok to wypełnienie profilu poprzez odpowiedzi na różne pytania – tutaj właściciel serwisu zaznacza, iż informacje muszą być wypełnione przynajmniej w 70 %.

Konto darmowe i konto „Premium”

Na początek w celu sprawdzenia funkcjonalności serwisu dostępny jest zupełnie darmowy pakiet podstawowy, który pozwala m.in. na wyszukiwanie profili ze zdjęciem, możliwość przeglądania profili innych osób. Jeśli jednak jesteśmy zainteresowani szerszą ilością usług i możliwości w trakcie poszukiwań potencjalnego partnera, warto pomyśleć o pakiecie „Premium”. Jego koszt jest zależny od wybranego okresu trwania abonamentu – 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Dzięki usłudze „Premium” możemy swobodnie pisać i czytać wiadomości, widzimy kto odwiedzał nasz profil oraz dodał nas do ulubionych. Ceny za abonament: 1 miesiąc – 15,90 zł, 3 miesiące – 19,90 zł, 6 miesięcy – 45,90 zł, 12 miesięcy – 79,50 zł

>>> Kliknij tutaj i zarejestruj się za darmo w Sympatia <<

Sympatia.pl zalety i wady serwisu

Do zalet portalu sympatia.pl można zaliczyć dużą liczbę aktywnych użytkowników, konkurencyjne ceny za pakiet Premium, sporą ilość różnych kryteriów, aby jak najdokładniej określić swoje wymagania względem partnera, wersja mobilna strony. Natomiast minusami serwisu jest z pewnością spora liczba pojawiających się reklam oraz dosyć ograniczony dostęp do usług w bezpłatnym pakiecie podstawowym.

Przeczytaj również:  5 najlepszych pomysłów na randkę

Sympatia opinie o portalu i historie osób:

sympatia opinie

Sympatia.pl to najbardziej znany i bezpieczny serwis randkowy, dzięki któremu już wielu osobom udało się odnaleźć swoją drugą połówkę. Jeśli również poszukujesz wymarzonego partnera lub po prostu chcesz zyskać nowe, ciekawe znajomości skorzystaj z funkcjonalności serwisu. Bez dodatkowych kosztów możesz sprawdzić kto z Twojej okolicy ma podobne zainteresowania oraz poglądy. Później wystarczy wykonać pierwszy krok do nowej znajomości, a może i prawdziwej miłości na całe życie.

Kliknij tutaj i zarejestruj się za darmo w Sympatia
Podsumowanie
Data
Nazwa
Sympatia
Ocena
41star1star1star1stargray
Sympatia – Prześwietlamy portal – opinie i ceny. Czy warto się zarejestrować?
5 (100%) 4 ocena

Leave a Comment:

7 comments
Ania says 7 lipca 2016

Na sympatii każdy znajduje to, czego szuka. byłam tam zarejestrowana dość
krótko, ale nigdy nie spotkałam się z obrażającymi mnie propozycjami, natomiast
wszystkie zawarte tam znajomości wspominam miło. Pewnie zostałabym tam na
dłużej, gdybym tak szybko nie znalazła swojej miłości:) Fakt, że ja nastolatką
już dość dawno nie jestem i obracałam się w swoim przedziale wiekowym.
obserwowałam jednak trochę profile innych dziewczyn i sygnały przez nie wysyłane
były często jednoznaczne. Widocznie dobrze zredagowałam swój profil, skoro nie
było żadnych nieporozumień co do moich intencji:)

Reply
Hatun says 7 lipca 2016

Ja mam konto na sympatii już chyba z 4 lata.
Mam teraz dziecko i faceta, więc mogłabym je skasować, ale po co ?
Mam jakiś sentyment do tego portalu, a miło jak się wchodzi od rana z
zepsutym humorem i widzi się wiadomość typu „Hej, Jestem z Poznania.
Czy spotkamy się itd.” to się od razu milej robi :))

Reply
Marzena says 29 czerwca 2017

Poznałam na tym portalu super chłopaka, który został moim mężem 🙂 Moja opinia na temat tego portalu jest bardzo dobra 🙂

Reply
Olek says 3 lipca 2017

Zarejestrowany jestem na Sympatii dobrych kilka lat, jeszcze nie zlazłem odpowiedniej kandydatki na zonę, ale spotkam tam naprawdę fajne dzieciaczyny 😀

Reply
Katarzynka_malinka says 4 lipca 2017

Oceniam ten portal na 5 z plusem. Według mnie można poznać na Sympatii bardzo fajne osoby.
Pozdrawiam

Reply
grazialava says 30 lipca 2017

W Sympatia.pl zarejestrowałam się bezpłatnie, żeby zobaczyć na początek, jak to funkcjonuje. Po pierwszym dniu funkcjonowania zgodnego z przedstawioną ofertą, już następnego dnia nie mogłam dostać się do zakładki Wiadomości (jeśli ta zakładka jest oferowana użytkownikom bez wprowadzonej opłaty, oczywiście; to dlaczego pierwszego dnia mogłam się tam dostać?), a także niemożliwym jest zgłoszenie problemu do biura obsługi klienta (także funkcjonuje jedynie dla tych co opłacili???), gdyż wydaje się, że ono po prostu nie istnieje. Bez możliwości wyjaśnienia tych problemów oczywistym jest, że wybiorę inny portal randkowy.

Reply
Add Your Reply