Najlepsze portale randkowe – Ranking 2022

Najlepsze portale randkowe w 2022 roku:

🏆 Miejsce 1:

iDates to najczęstszy wybór wśród użytkowników.

Wypróbuj iDates

Miejsce 2:

eDarling to jedna z najlepszych platform do flirtowania.

Wypróbuj eDarling

Gdy w 1998 Meg Ryan flirtowała przez sieć w filmie “Masz wiadomość”, poznanie drugiej połówki przez internet było czymś niezwykle egzotycznym.

Po ponad 20 latach najlepsze portale randkowe i czaty są już stałym elementem życia w sieci. Według statystyk więcej niż 30% par poznaje się przez internet, często tworząc stałe i szczęśliwe związki. Dlatego warto sprawdzić nasz Najlepszy Ranking portali randkowych (co tygodniowa aktualizacja).

Koniec ze stratą czasu i nerwów na słabych i pustych portalach randkowych. Wybierz najlepszy portal i znajdź wreszcie swoją drugą połówkę.

Ranking portali randkowych – co braliśmy pod uwagę?


Randki online z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne, tym samym cały czas ulegają zmianie. Tworząc nasze zestawienie, braliśmy pod uwagę kluczowe czynniki decydujące o poziomie portalu, takie jak:

  • Liczba zarejestrowanych aktywnych użytkowników
  • Wygoda i łatwość poruszania się po portalu
  • Koszt opcji premium i związane z tym możliwości
  • Realne szanse znalezienia drugiej połówki i umówienia się na randkę

Najlepsze portale randkowe przyciągają mnóstwo aktywnych użytkowników. Poruszanie się po nich jest proste i intuicyjne. A co najważniejsze, dają też możliwość zbudowania własnego profilu i wyszukiwania osób o podobnych zainteresowaniach czy gustach. Założenie konta w takim miejscu na pewno nie będzie stratą czasu!

TOP3 Portale randkowe – Ranking 2022:


Miejsce 1 – iDatesnajczęściej wybierany serwis randkowy w Polsce w 2022

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu zdecydowanie przyznajemy serwisowi iDates. Ten holenderski portal to świetne miejsce, jeśli chcemy poznać kogoś nowego. Niezależnie od tego, czy zależy nam na związku, czy pragniemy jedynie poflirtować.

Plusem jest szybka rejestracja. Nie musimy wypełniać długich formularzy, ani podawać szczegółowych danych osobowych. Aplikacja dostosowuje rekomendacje do naszych preferencji i podpowiada, kim powinniśmy się zainteresować. Zobacz jak zarejestrować się na portalu iDates w 2 minuty.

Twórcy portalu stawiają na wygodę. Korzystanie z niego i wyszukiwanie kontaktów jest bardzo proste. Aplikację mamy zawsze przy sobie i w każdej chwili możemy rozejrzeć się za nową przygodą.

iDates – kliknij i załóż konto w portalu

Co ciekawe iDates nie oferuje standardowej możliwości ulepszenia konta do wersji premium. Wszystkie opcje są dostępne od razu. Serwis daje za to możliwość kupowania monet. Do czego służą? Dzięki nim możemy rozmawiać z innymi użytkownikami, a także wysyłać im wirtualne prezenty. Rozwiązanie może wydawać się dość nietypowe, ale ma swoje plusy. Dzięki temu mamy pewność, że nikt nie będzie nam wysyłał spamu.

Naszym zdaniem iDates jest to najlepszy serwis randkowy i z pewnością warto założyć w nim konto.

Dowiedz się więcej. Przeczytaj naszą recenzję i poznaj opinie o iDates.

Miejsce 2 – eDarlingportal, w którym co 5 minut ktoś znajduje swoją drugą połówkę

eDarling wystartował 3 lata później niż badoo, w 2009 roku. Platforma cały czas stara się być konkurencyjna i często wprowadza znaczne usprawnienia na swojej stronie. Konta założyło tu już ponad 15 milionów Europejczyków. Także w Polsce jest to bardzo dobrze znany i lubiany portal. Co ciekawe przewagę w serwisie stanowią kobiety – 53%.

Dlaczego eDarling jest tak skuteczny? Działanie serwisu opiera się na systemie opracowanym przez zespół psychologów. Podczas rejestracji jesteśmy proszeni o wypełnienie szczegółowego formularza. Udzielamy informacji o sobie, swoich preferencjach i oczekiwaniach względem drugiej połówki. Ma to na celu późniejsze jak najlepsze dopasowanie użytkowników.

System sprawdza się w praktyce. Serwis szczyci się tym, że średnio co 5 minut jego użytkownicy łączą się w pary.

eDarling – kliknij i zarejestruj się w portalu

eDarling dba o to, aby osoby zarejestrowane w portalu były aktywne. Dzięki analizie udostępnionych przez nas informacji serwis często podsuwa nam propozycje osób, które mogą nas zainteresować. Oczywiście to od nas zależy, czy z tego skorzystamy. Mamy jednak pewność, że sugerowane osoby spełniają nasze oczekiwania.

Dowiedz się więcej. Poznaj opinie o eDarling i przeczytaj naszą recenzję.

Miejsce 3 – Badooidealna aplikacja randkowa do flirtowania

Badoo zadebiutowało w 2006 roku, oferując nowoczesny, dopasowany do globalnej społeczności system randkowy. Dbałość o szczegóły i stały rozwój portalu sprawiły, że szybko zyskał opinię jednego z najlepszych serwisów randkowych na świecie.

O niezwykłej popularności tego miejsca świadczą liczby. W portalu zarejestrowało się już ponad 477 milionów osób. Każdego dnia dochodzą nowi użytkownicy – wystarczy rzucić okiem na licznik na stronie badoo.

Badoo – kliknij i zarejestruj się w portalu

Co wyróżnia ten portal? Badoo posiada mnóstwo ciekawych i praktycznych opcji, jak chociażby złożony system dopasowywania, który metodą “chybił – trafił” pozwala użytkownikom się odnaleźć. To świetny sposób na przełamanie lodów i rozpoczęcie znajomości z osobą, która spełnia nasze oczekiwania.

Przeczytaj naszą recenzję portalu i poznaj opinie o badoo innych użytkowników.

Najlepsze portale randkowe w Polsce 2022 roku – szczegóły


W zabieganym życiu coraz trudniej znaleźć czas na tradycyjne randki. Portale online stworzone właśnie w tym celu stają się więc naturalnym wyborem dla współczesnych singli, szczególnie tych z większych miast.

W polskim Internecie istnieje naprawdę dużo miejsc do randkowania, warto sprawdzić, które portale randkowe są najlepsze. Nasz czas jest przecież zbyt cenny, by tracić go na pustych czy nieskutecznych portalach.

Jeśli więc szukasz bezpiecznego miejsca, które da Ci szansę na poznanie wymarzonej drugiej połówki, koniecznie zajrzyj do naszego rankingu.

Wciąż zastanawiasz się, który portal pomoże Ci znaleźć ukochaną osobę? Nasz szczegółowy ranking rozwieje Twoje wątpliwości.

Oto TOP3 najlepszych i najczęściej wybieranych portali randkowych w Polsce. Każdy z serwisów testujemy osobiście, a nasze zestawienie jest aktualizowane co miesiąc. Najnowsze dane pochodzą z 2022 roku.

Przedstawiamy TOP 3 najlepszych portali randkowych w Polsce:

1 miejsce

iDates  🏆

Dołącz do ponad 100 tys użytkowników z całego świata!

Opis portalu:

Flirtuj i poznawaj interesujące osoby dzięki aplikacji randkowej. Załóż konto i poznaj kogoś wyjątkowego.

Zalety:

Zawsze pod ręką w Twoim telefonie

Możliwość wysyłania prezentów użytkownikom

Mniejsza liczba fikcyjnych kont i spamu

Wady:

Żeby rozmawiać z innymi, trzeba wykupić monety

2 miejsce

eDarling

Dołącz do ponad 15 mln użytkowników z całego świata!

Opis portalu:

Portal dla tych, którzy szukają poważnego związku. Wypełnij test osobowości i sprawdź, kto do Ciebie pasuje.

Zalety:

Zaawansowany algorytm podpowiadający, kogo warto poznać

Częste aktualizacje i nowości

Wyjątkowa skuteczność w łączeniu ludzi w pary

Wady:

Trzeba wypełnić długi formularz

 

3 miejsce

Badoo

Dołącz do ponad 477 mln użytkowników z całego świata!

Opis portalu:

Najczęstszy wybór w 2022 roku i największe szanse na poznanie wartościowych osób z Twojej okolicy.

Zalety:

Najpopularniejszy i największy portal w Polsce

Aplikacja mobilna, pokazująca osoby w okolicy

Największe szanse na poznanie osoby w krótkim czasie w opcji Premium

Wady:

Konieczność wypełnienia profilu

Trzeba uważać na fikcyjne konta