randki gdzie poznać

Ranking Portali Randkowych (Aktualizacja 2018)

Prezentujemy Najlepszy Ranking portali randkowych (co tygodniowa aktualizacja)
Koniec z stratą czasu i nerwów na słabych i pustych portalach randkowych. Wybierz najlepszy portal i znajdź wreszcie swoją drugą połówkę i przeżyjcie wspaniałe chwile.

Pod rankingiem przeczytaj  ostrzeżenia, wybierz jeden z portali, zarejestruj się... I do dzieła! 🙂

Czytaj więcej

Jak odzyskać dziewczynę lub chłopaka?

Rozstaliście się, ale nie możesz przestać o niej lub o nim myśleć? Oboje popełniliście sporo błędów, ale pomimo tego czujesz, że jesteście sobie przeznaczeni? Kochasz drugą osobę? Co prawda nie zawsze da się odzyskać byłą / byłego, ale nie zaszkodzi spróbować, jeśli rzeczywiście mocno tego pragniesz.

Czytaj więcej

Jak zagadać do dziewczyny?

Wpadła Ci w oko fajna dziewczyna, ale odwaga ulotniła się z Ciebie na samą myśl o tym, że mógłbyś do niej podejść i zagadać? Zastanawiasz się co powiedzieć i jak zagadać do dziewczyny? Boisz się, że nie najlepiej wypadniesz w jej oczach, strasznie się skompromitujesz, a ona Cię wyśmieje? Zupełnie niepotrzebnie!

Czytaj więcej

feromony opinia

Feromony – Moja opinia. Czy działają?

Feromony, tajemnicze substancje chemiczne, wydzielane są przez zwierzęta, by ułatwić komunikację. A jak to wygląda u człowieka? Badania nad ludzkimi feromonami wciąż trwają i nie udało się jeszcze jednoznacznie potwierdzić ich obecności oraz wpływu na życie seksualne. Wiadomo jednak, że coś jest na rzeczy, bo bodźce zapachowe faktycznie odgrywają ważną rolę przy szukaniu partnera.

Czytaj więcej

1 2 3 7