Portale randkowe dla seniorów

Na miłość nigdy nie jest za późno. Wiele osób w średnim i starszym wieku traci swoich współmałżonków i wieloletnich partnerów, ale nie chce reszty życia spędzić w samotności, wspominając piękne lata.

Dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas, znaleźć znajomych, przyjaciół, a z czasem partnera na resztę życia powstały portale randkowe dla seniorów.

To miejsca, gdzie osoby starsze mogą umieszczać swoje anonse, odpowiadać na zamieszczone ogłoszenia, nawiązywać znajomości. Znalezienie partnera w starszym wieku nie jest łatwe, seniorzy rzadko chodzą do restauracji, kawiarni czy kina, mają mało okazji do poznawania ludzi w swoim wieku . Portal randkowy dla 40 latków, 50 latków, 60 latków i więcej umożliwia nawiązanie kontaktów z wieloma osobami bez wychodzenia z domu.

Jest to bardzo przyjazna opcja, nie wymaga przygotowania, w dowolnym momencie można usiąść do komputera i szukać miłości swojego życia. Można korzystać w wielu portali randkowych, ale najlepiej wybrać strony, które są sprawdzone, cieszą się dobrymi opiniami.

Jest kilka tego typu stron, każda z nich oferuje różne opcje oraz tysiące zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu każda osoba, bez względu na wiek,  ma szanse spotkać drugą połówkę lub powiększyć grono znajomych, w których towarzystwie będzie można spędzać jesień życia. 

Portal randkowy dla seniorów

Portal randkowy dla 40 latków, 50 latków, 60 latków i więcej przeznaczony jest dla osób, którym znudziło się życie w pojedynkę, jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy stracili swoją drugą połówkę, dla wdowców, rozwodników i wszystkich, którzy chcą odmienić swoje życie.

Ludzie starsi, którzy odchodzą na emeryturę, mają dużo wolego czasu, chcą robić coś ciekawego.  Jednak spędzanie czasu w pojedynkę dla większości osób nie jest przyjemne, dlatego coraz więcej seniorów korzysta z portali przeznaczonych dla ich grupy wiekowej.

Dzięki temu mogą znaleźć towarzysza do wspólnych wakacje, wycieczek, wypadów do restauracji, a z czasem mogą stworzyć trwały związek. Dzięki portalom randkowym wiele para połączyło się na stałe. Na stronach dla seniorów można wypełnić specjalne ankiety, które ułatwiają dobór partnerów. Dzięki określeniu swoich upodobań, preferencji i wymagań można dobrać osoby, które spełniają wymagane kryteria.

W ten sposób szukanie partnera jest łatwiejsze i szybsze. Nie należy wstydzić się korzystania z portali randkowych, ponieważ miłość jest dla wszystkich, ludzie w każdym wieku chcą kochać i być kochanymi. Niezależnie od wieku, nie warto rezygnować z miłości, warto szukać jej różnymi sposobami.

Przeczytaj również:  Twoo - opinie o portalu randkowym. Darmowe czy płatne konto?

Seniorzy mają do dyspozycji wiele stron do randkowania, najbardziej popularne to Badoo, IDates i Mydwoje. Którą stronę wybrać, która jest najbardziej bezpieczna i godna polecenia?


Miejsce 1: iDates

Serwis jest dosyć nowy, powstał w 2016 r. , ma obecnie około 70 tysięcy aktywnych użytkowników. Jest jednym z portali dla 40 latków, 50 latków, 60 latków i więcej, który ma pochlebne opinie.  

Aby zacząć korzystać z portalu należy zarejestrować się (zobacz poradnik jak się zarejestrować w iDates) i stworzyć własny profil. Portal wyszukuje aktywnych użytkowników blisko miejsca zamieszkania. Serwis ma funkcje, które są bezpłatne oraz takie, które wymagają opłat.

Bezpłatnie można przeglądać profile innych osób i dodawać do ulubionych, te, które wydają się ciekawe. Bardzo wygodna jest mobilna wersja portalu, działa intuicyjne, nawet osoby nieobeznane z obsługą urządzeń mobilnych, nie będą miały z nią żadnych problemów.

Jego obsługa przypomina działanie popularnych portali społecznościach.  Można dawać laiki i w ten sposób okazywać swoje zainteresowanie, zwracać na siebie uwagę. Można również wysyłać wiadomości, co jest bardzo dobrą opcją  dla ludzi w dojrzałym wieku.

W ten sposób można wprost powiedzieć, czego się oczekuje i jaki ma być cel znajomości. Dodatkowe funkcje, ułatwiające znalezienie idealnego partnera są płatne. Płatności opierają się na systemie monet, portal nie wprowadził stałego abonamentu.

Za pomocą monet można wysyłać wiadomości do innych użytkowników. Serwis nie ma żadnych ukrytych kosztów. Na początki każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 monet, które może dowolnie wykorzystać. IDates jest świetnym miejscem, dla wszystkich, którzy chcą porandkować lub szukają partnera na resztę życia.

Serwis przeznaczony jest nie tylko dla singli, ale również dla osób, które szukają luźnych znajomości, lubią flirtować i dobrze się bawić. iDates cechuje duże bezpieczeństwo, dane użytkowników są chronione, nie udostępniane osobom trzecim.

Dużą zaletą serwisu jest dostępny czat, oferujący pomoc techniczną. Pracownicy chętnie odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązać nurtujące kwestie.

iDates – kliknij i załóż konto w portalu


Miejsce 2: Badoo

Badoo to serwis, który zyskał popularność dzięki facebookowi, na którym początkowo był wbudowany. Istnieje od 2006 r. i cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi w każdym wieku, lubiany jest również przez seniorów. Obecnie posiada ponad 415 miliona użytkowników na całym świecie. 

Przeczytaj również:  Erodate.pl opinie i skargi o portalu. Czy warto się zarejestrować?

Jest najbardziej popularnym portalem randkowym w Polsce, dlatego pozwala najłatwiej znaleźć pantera. Z serwisu można korzystać bezpłatnie, ale w takim wypadku większość funkcji jest wyłączona.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalność, należy wnieść wymaganą opłatę.  Rejestracja do serwisu jest bardzo prosta, wystarczy wypełnić formularz, podać swoje dane oraz dodać zdjęcie.

Po potwierdzeniu adresu mailowego można zacząć korzystać z serwisu. Bezpłatna opcja jest polecana na początek przygody z filtrowaniem , zapewnia:

  • Korzystanie z czatu, ale jest ograniczone do 10 osób w ciągu 1 dnia,
  • Możliwość sprawdzenia, kto oglądał nasz profil
  • Możliwość dodawania zdjęć i edytowania danych profilowych.

Opcja płata daje dużo więcej możliwości, zapewnia m.in.:

  • Korzystanie z czatu bez żadnych ograniczeń,
  • Wyszukiwanie partnerów z uwzględnieniem określonych kryteriów
  • Wyświetlanie naszego profilu w wyższym miejscu w wyszukiwarce
  • Promowanie profilu itp.,

Portal Badoo cieszy się dużym zainteresowaniem, ma bardzo dużo pozytywnych opinii.  Użytkownicy chwalą go za łatwość obsługi, bezpieczeństwo. Badoo nie pokazuje lokalizacji użytkowników, co jest dla wielu osób dużym plusem.  

Dba o prywatność użytkowników , umożliwia zablokowanie osób, które zachowują się niewłaściwie w stosunku do innych gości.  Serwis ma bardzo lubianą opcje „dopasowania”, która umożliwia znalezienie potencjalnych parterów mieszkających w bliskiej okolicy.

Zaletą portalu jest jego mobilność Można z niego korzystać ze wszystkich urządzeń, telefonu, tabletu i komputera. Serwis posiada opcję videorozmów, które mają charakter globalny, umożliwiają prowadzenie rozmów z ludźmi z różnych zakątków świata.

Korzystanie z Badoo jest przyjemne, ułatwia  nawiązanie trwałych znajomości i kontakt z wieloma osobami  na całym świecie.

Badoo – kliknij i zarejestruj się w portalu


Miejsce 3: Mydwoje

Kolejny portal randkowy dla 40 latków, 50 latków, 60 latków i więcej to Mydwoje. Jest to największe, polskie biuro randkowe, które skupia ponad 800 tysięcy osób, istniej od 2007 r. Serwis ma na swoim koncie wiele związków, które zakończyły się ślubem i trwają szczęśliwie do dziś. Co wyróżnia serwis Mydwoje?

  • Wszystkie ogłoszenia weryfikowane są ręcznie przez doświadczonych pracowników,
  • Portal skierowany jest do singli, korzy szukają trwałego związku,
  • Biuro cieszy się dużym zaufaniem, znane jest ze swojej rzetelności działa zgodnie z europejskimi standardami najlepszych serwisów internetowych.
Przeczytaj również:  Edarling opinie, opis portalu, cennik. Czy warto?

Mydwoje skierowany jest dla osób wymagających, które czują się samotne, są zainteresowane stałym związkiem, nie szukają przelotnego flirtu. Serwis umożliwia znalezienie drugiej połówki, ułatwia dopasowanie partnerów pod względem osobowości, wyznania czy cenionych wartości. Każdy użytkownik wypełnia Test Doboru Partnerskiego, który jest bardzo pomocny w kojarzeniu par, pozwala uniknąć rozczarowania, ogranicza ilość randek.  Serwis Mydwoje jest płatny, ale dzięki temu korzystają z niego tylko osoby, które szukają poważnych ofert, nie chcą tracić czasu na przelotne flirty. Można wykupić abonament miesięczny lub roczny. Cena za jedne miesiąc wynosi 60 zł, za rok 240 zł. Serwis wyróżnia się na tle konkurencji, wymaga dokładnego opisu własnej osoby i poszukiwanego partnera, ale dzięki temu poszukiwania partnera są dużo łatwiejsze. Serwis ma przejrzysty regulamin, abonament nie jest ściągany automatycznie, dzięki czemu każdy może w dogodnym momencie zrezygnować, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Minusem serwisu może być mała ilość ofert, która wynika z opłat, jakie należy ponieść, aby korzystać z portalu.


Jak widać, w internecie można znaleźć różnego rodzaju portale randkowe, również portale randkowe dla seniorów.

Wybór jest duży, dlatego każda zainteresowana osoba, powinna znaleźć serwis idealny dla swoich potrzeb. Ważne jest, aby wybierając serwis, określić swoje potrzeby. Inny portal będzie dobry dla seniorów, szukających luźnych znajomości, wielu kontaktów, a inny dla osób, które szukają stałego związku i jednej osoby, z którą mógłby spędzić resztę życia.

Warto pamiętać, że szukanie drugiej połówki czasami trwa długo, nie można się poddawać i rezygnować po jednym nieudanym spotkaniu. Nie można się zrażać, trzeba szukać do skutku.

Miłość na pewno czeka gdzieś za rogiem, trzeba tylko dać jej szanse. Portal randkowy dla seniorów na pewno będzie dużym ułatwieniem, pomoże odnaleźć pokrewną duszą. Jeżeli jeden serwis dla ludzi w dojrzałym wieku, nie przyniesie szczęścia, warto zajrzeć na inny. Któryś okaże się tym szczęśliwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.