Be2 Randki – Opinie, recenzja. Czy warto?

Be2 to jeden z najpopularniejszych oraz najdłużej działających na polskim rynku portali randkowych.

Strona działa dokładnie od 2004 roku i w chwili obecnej ma ponad 38 mln użytkowników na całym świecie. Portal Be2 przeznaczony jest przede wszystkim do osób, które poszukują poważnego związku, a nie krótkich, niezobowiązujących znajomości.

be2

Rejestracja na portalu Be2 jest bardzo prosta i szybka – wystarczy podać e-mail oraz hasło.

Aby zaoszczędzić czas oraz znaleźć najbardziej odpowiedniego partnera, każdy użytkownik po rejestracji musi wypełnić profesjonalny test osobowości, dzięki któremu serwis szybko pomoże dopasować do nas potencjalnych partnerów o podobnym myśleniu i zainteresowaniach. Nie musimy więc tracić czasu na przeglądanie większości profilów pozostałych użytkowników, aby dowiedzieć się czy dana osoba jest do nas podobna.

Korzystanie z podstawowych usług portalu jest całkowicie darmowe, aby korzystać z dodatkowych opcji portalu należy wykupić członkostwo Premium – Cena za 3 miesiące członkostwa Premium wynosi około 150 zł. Do zalet portalu Be2 należy zaliczyć jak najbardziej atrakcyjną i przejrzystą grafikę, opcja przedstawienia partnerów na podstawie wyników testu psychologicznego, możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości do innych użytkowników, a także dodatkowa opcja tzw. gwarancja kontaktu (dopóki dany użytkownik nie nawiąże kontaktu przynajmniej z 10 potencjalnymi partnerami jego członkostwo będzie przedłużane bezpłatnie). Minusem tego serwisu randkowego może okazać się automatyczne przedłużanie członkostwa, którego cena jest dosyć wysoka, a także brak daty logowania użytkowników przez co nie wiemy czy dana osoba w ogóle zagląda na portal i czy jest sens do niej pisać.

Zapraszam do pisania opinii i komentarzy o portalu w komentarzach poniżej.

Be2 Randki – Opinie, recenzja. Czy warto?
1.4 (28.13%) 32 ocena

Udostępnij:

Przeczytaj również:  Portale randkowe dla Polaków za granicą - 5 portali

Dodaj swoją opinie w komentarzu

6
jsa pisze 7 listopada 2015

zarejestrowałam się do be2 i już chciałam zaplacic za miesiąc ale przeczytałam opinie ze be2 sciaga samo pieniądze z karty wiec napisałam maila na podany adres serwisklienta@be2.pl za każdym razem mail wracal SPOWROTEM JAKBY KONTO NIE ISTNIALO boje się placic karta bo potem nie będę mogla wyslac formularza rezygnacji i będą mi saciagac pieniądze lub kare nie mogę się skontaktować z serwisem klienta / w sympatii jak wiem jest kontakt i jest normalnie

Odpowiedz
kami94 pisze 18 grudnia 2015

ja czułam się strasznie samotnie po zerwaniu z chłopakiem, ale bałam się tych stron gdzie prawie cały życiorys trzeba opisać, milion zdjęć wgrać itd. – polecam portal dyskoteka, tam jest na luzie i poznałam parę fajnych osób, z planujemy pojechać na narty, trzymajcie kciuki ! 😉

Odpowiedz
kami pisze 7 lipca 2016

Czułam się strasznie samotnie po zerwaniu z chłopakiem, ale bałam się tych stron gdzie prawie cały życiorys trzeba opisać, milion zdjęć wgrać itd. – polecam portal dyskoteka, tam jest na luzie i poznałam parę fajnych osób, z planujemy pojechać na narty, trzymajcie kciuki !

Odpowiedz
Jaska pisze 7 lipca 2016

Zarejestrowałam się do be2 i już chciałam zapłacić za miesiąc ale przeczytałam opinie ze be2 ściąga samo pieniądze z karty wiec napisałam maila na podany adres serwisklienta@be2.pl za każdym razem mail wracał SPOWROTEM JAKBY KONTO NIE ISTNIALO boje się płacić karta bo potem nie będę mogła wysłać formularza rezygnacji i będą mi ściągać pieniądze lub kare nie mogę się skontaktować z serwisem klienta / w sympatii jak wiem jest kontakt i jest normalnie

Odpowiedz
VVv pisze 21 listopada 2017

Uwaga to oszuści. Łatwo się zarejestrować. Niemożliwym jest wyrejestrowanie. Automatyczne łupienie kart kredytowych i fałszywe ogłoszenia za którymi nikt nie stoi. Trzymajcie się od niego z daleka. Warto sprawdzić opinie z całego świata gdzie uznano ich jako oszustów.

Odpowiedz
Hania pisze 30 listopada 2017

To prawda że portal be2 jest portalem naciągaczy. Regulamin tak sformułowany aby ściągnąć pieniądze. Rezygnacja z członkostwa prawie nie możliwa. Kontakt z serwisem – nie ma go.

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz