o czym rozmawiać z dziewczyną

5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub z chłopakiem

Umówiłeś się z wymarzoną dziewczyną, ale zżera Cię trema? Boisz się, że randka zamieni się w koszmar, bo np. zabraknie Wam tematów do rozmowy? To prawda – w takich sytuacjach nie ma nic gorszego niż krępująca cisza, a przecież zależy Ci na tym, by nie wyjść na nudziarza. Uniwersalna recepta na sukces nie istnieje, lecz do spotkania warto się przygotować. Oto garść propozycji, które z pewnością Ci się przydadzą. Prezentujemy 5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub chłopakiem?

tematy do rozmów na randce

Pasje – jej i Twoje

Każdy człowiek ma jakieś pasje. Dla jednej osoby będą to książki, a dla innych filmy i seriale, sport, szydełkowanie czy majsterkowanie etc. Zapytaj ją, czym się interesuje i co sprawia, że jest szczęśliwa i zrelaksowana. Słuchaj uważnie i z zaangażowaniem, a na pewno okaże się, że macie ze sobą więcej wspólnego niż Wam się wydaje.

Zawodowa przyszłość

Praktycznie wszyscy mają wizję swojej zawodowej przyszłości i lubią sobie wyobrażać, co będą robić za kilka czy kilkanaście lat. Jeśli dziewczyna pracuje, dowiedz się, co skłoniło ją do wyboru takiej, a nie innej branży, czy zamierza ją zmienić i dlaczego, na jakim stanowisku chętnie by siebie widziała etc. Wykaż się kreatywnością – to zapunktuje.

Kulinarne preferencje

Dzięki rozmowie o jedzeniu możesz się o dziewczynie sporo dowiedzieć, a przy okazji uzyskać podpowiedź, gdzie zaprosić ją na następną randkę. Oboje macie swoje kulinarne preferencje – są potrawy, które uwielbiacie oraz takie, o spróbowanie których nigdy byście się nie pokusili. Jeśli ona zacznie mówić o czymś, czego nie znasz, to jest to świetna sposobność, aby w naturalny sposób „pociągnąć” konwersację.

o czym rozmawiać z dziewczyną

Gdybyś miała super moce…

Ile razy wyobrażałeś sobie, że masz super moce, dzięki którym ocaliłeś świat przed zagładą? Możesz skierować rozmowę na te właśnie tory, pytając dziewczynę o nadprzyrodzone zdolności, które chciałaby posiadać. Jak by je wykorzystała? To bardzo przyjemny temat – grunt, by podejść do niego z humorem.

Przeczytaj również:  Gdzie poznać dziewczynę lub chłopaka? Jak pomóc szczęściu?

Co/kto Cię inspiruje?

We współczesnym świecie ilość docierających do nas bodźców jest tak ogromna, że znaleźć inspiracje można dosłownie wszędzie. Co zatem inspiruje dziewczynę, z którą rozmawiasz? Co lub kto sprawia, że pragnie ona stać się lepszym człowiekiem? Bez wątpienia chętnie Ci o tym opowie. Zrewanżuj się.

Tematów jest więcej:

  • Marzenia
  • Praca
  • Rozmawianie “o niczym”
  • Codzienność
  • Opowiadanie śmiesznych historii

 

 

 

5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub z chłopakiem
5 (100%) 1 ocena

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

2 komentarze
Sabina32 pisze 3 lipca 2017

Cześć! Opowiedzcie o swoich pierwszych randkach i o tym o czym najczęściej rozmawiacie z dziewczyną,albo chłopakiem na spotkaniu 🙂
Ja się strasznie denerwuje i zapominam języka w buzi i ciekawi mnie jak Wy sobie radzicie?

Odpowiedz
romek pisze 11 września 2017

Ja również się denerwuje na pierwszej rance, zwłaszcza gdy kobieta jest bardzo ładna xp
Przeważnie staram się najpierw ją komplementować, a potem pytam o jej zainteresowania, czym się zajmuje, neutralne tematy. 🙂 Nie można od razu naciskać, bo druga osoba może się wystraszyć i z randki nici 😉

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz