Portal randkowy C-Date – opinie użytkowników. Randki bez zobowiązań.

C-Date czyli Casual Dating to randki bez zobowiązań, które cieszą się coraz to większą popularnością.

Co ciekawe, w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie tego typu spotkania nim również wśród kobiet. Portal Randkowy C-Date powstał w 2008 roku i obecnie działa aż w 37 krajach, jest zdecydowanym liderem w Casual Dating na rynku polskim, jak i europejskim.

c-date.pl
Warunkiem korzystania z serwisu jest dokonanie rejestracji.

Proces ten przebiega bardzo szybko i łatwo, wystarczy bowiem podać kilka podstawowych informacji na temat swoich upodobań oraz celu założenia konta i po chwili można rozpocząć poszukiwania odpowiednich partnerów do przeżycia niezapomnianych przygód miłosnych. Właściciel serwisu C-Date zapewnia, że zdecydowana większość użytkowników, bo aż 80 % to osoby niezależne finansowo, zajmujące poważne stanowiska i osiągające sukcesy zawodowe, co równocześnie przekłada się na ich wysokie wymagania w sprawach osobistych.

C-date opłaty:

Tacy użytkownicy to gwarancja ekskluzywnych spotkań bez zobowiązań na wysokim poziomie. Rejestracja w serwisie C-date jest zupełnie bezpłatna, tak samo jak korzystanie z podstawowych usług m.in. otrzymywanie propozycji kontaktów. Jednak dodatkowe opcje są dostępne wyłącznie po opłaceniu członkostwa Premium, którego koszt wynosi odpowiednio (w zaokrągleniu): 225 zł za 3 miesiące, 270 zł za 6 miesięcy, 420 zł za 12 miesięcy. Portal Radkowy C-Date to idealny sposób na szalone i namiętne, choć często jednorazowe znajomości.

Opinie użytkowników o portalu C-Date:

„Polecam portal, jest inny niż standardowe portale randkowe. Łatwo nawiązuje się kontakty.”

c-date.pl opinie
C-date.pl – Bez zobowiązań, bez deklaracji i zbędnych pytań. Zapraszam do wyrażania opinii na temat portalu w komentarzach poniżej.

Przeczytaj również:  Twoo - opinie o portalu randkowym. Darmowe czy płatne konto?
  1. Witam,,od 4 dni przez glupote zarejestrowalam sie w serwisie c-date,nie bylo informacji ,ze to platne.okazalo sie ,ze mam status PREMIUM.Prosze o podpowiedz jak z tego sie wydostac?dotad nie robilam zadnej oplaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.