Gdzie poznać wartościowe osoby – Pani pozna Pana lub Pan pozna Panią

Znalezienie drugiej połówki w dzisiejszych czasach jest dużym wyzwaniem. Zwłaszcza gdy ludzie znajdują się w ciągłej pogoni za karierą zawodową, nauką, ciągłymi podróżami zagranicznymi i innymi rzeczami. Czasu jest po prostu brak, ale miłość byłaby bardzo miłym gościem i mogłaby zostać na stałe. Na ratunek dla zapracowanych lub ludzi, którzy po prostu nie wiedzą gdzie szukać, powstały portale randkowe.

Dla osób dojrzałych jeden z popularniejszych portali randkowych to iDates. Jest to serwis zrzeszający samotne osoby z aspiracjami. To właśnie tam możliwe jest znalezienie wartościowych osób – tak kobiet jak i mężczyzn. Ponadto logują się na niego nie tylko ludzie z Polski ale także i z zagranicy. W Europie pojawił się on w 2016 roku. Łączna liczba użytkowników wynosi ponad 100 tysięcy. Profile są sprawdzane pod względem autentyczności dzięki czemu wszystkie istniejące na portalu są prawdziwymi kontami. Ponadto aż 65% użytkowników skończyło jakieś studia. Można więc z nimi odbywać wartościowe dyskusje na dowolne tematy przy kawie lub herbacie.

iDates – kliknij i załóż konto w portalu

Zalogowanie się na portalu randkowym iDates jest całkowicie darmowe (informacje jak się zarejestrować znajdują się tutaj). Ludzie mogą korzystać ze wszystkich opcji – nie występuje tu wersja Premium – można kupować monety. W trosce o sprostaniu oczekiwaniu swoich użytkowników co do zrzeszania w jednym miejscu grupy wartościowych osób, autorzy serwisu stworzyli specjalny system dopasowań na podstawie preferencji. Aplikacja bierze pod uwagę długoterminowość, czyli łączy ze sobą osoby mające szansę na długi i szczęśliwy związek. Ważne są wtedy i podobieństwa i różnice między użytkownikami. W końcu tak zwany „happy end” możliwy jest tylko jeśli ludzie nawzajem uważają się za osoby wartościowe.

Szczególnie ważne jest to w przypadku kobiet. Większość z nich rejestrując się na portalu randkowym szuka osoby na stałe. To dla niej znalezienie wartościowego mężczyzny jest ostatecznym kryterium do zaczęcia wspólnej przyszłości i założenia rodziny. Wybierając iDates już na samym początku, bo przy rejestrowaniu się, zaczyna pracować nad swą ciekawą i szczęśliwą przyszłością z drugą osobą przy boku. Panowie zaczynając swą podróż na tym serwisie mogą być spokojni, że odpowiadanie na pytania do nich skierowane nie jest pustą ankietą, ale ma na celu dopasowanie mu (jak i jej), jego przyszłej partnerki na zawsze. W końcu kto nie chciałby na starość móc usiąść razem i porozmawiać o czymś interesującym lub zacząć podróż do miejsca, o którym razem marzyli?

Przeczytaj również:  Edarling opinie, opis portalu, cennik. Czy warto?

Poznanie wartościowych osób jest ważne, ale przy normalnym poznawaniu ludzi wymaga czasu. Na portalu iDates czas ten jest zaoszczędzany poprzez zadanie kilku pytań i późniejszym porównywaniu ich ze sobą, a połączone ze sobą osoby mogą skupić się na powolnym praktykowaniu swojego związku, a nie na dowiadywaniu się jak powinni się zachować aby stać się dla drugiego człowieka interesującym człowiekiem.

Zarejestruj się w iDates już teraz!

 1. Szczerze to ja nie wierzę, że można spotkać kogoś naprawdę wartościowego na portalu randkowym. Fakt, seks idzie łatwo tam znaleźć. Jednak czy miłość też? Szczerze powątpiewam.
  Zdecydowanie lepiej zaczepić kogoś obcego. W realnym świecie jest mniejszy procent świrów.

  1. Wszędzie można spotkać „świrów” ;] Nie lubię takiego podejścia jak Twoje, bo wkładasz wszystkich do jednego worka. Portali randkowych nie można traktować całkiem na serio, trzeba mieć do nich dystans. Jedni szukają na portalach miłości, drudzy koleżeństwa i osoby do luźnego spędzania czasu ,a jeszcze inni seksu. Także jeżeli ktoś w to nie wierzy, to prostu niech nie zakłada kont i po sprawie. 😉

   1. Właśnie. Mnie też wkurzają takie komentarze typu ” nie zakładajcie kont na portalach randkowych, bo każdy tylko chce seksu” Znam osobiście kilka par, które zaryzykowały i teraz są w szczęśliwych związkach. Generalizowanie – jest złe ;P

  2. Drugie pytanie elokwentnego Pana magistra 29 letniego do studentki to czy mieszka w akademiku czy w mieszkaniu. Wg mnie zdecydowana większość facetów na portalach to desperaci, uświadomiajacy kobiecie naiwność 🙂 Poznałam trzech, każdy chciał szybko poruchać, po co oszukiwać zjechany już umysł? Tinder jest

 2. Na pewno nie należy szukać drugiej połówki na siłę, bo wtedy przyciągamy do siebie samych wariatów…Oczywiście nie możemy zamykać się na świat, ale uważam, że im bardziej coś chcemy,to efekt jest przeciwny.

 3. Fajnie jest czasem coś poeksperymentować i np. wybrać sobie jakiś fajny portal randkowy i założyć tam swój profil. Szczęściu trzeba pomagać i warto ryzykować.
  Wiadome, że nie zawsze coś tego wyjdzie, ale do odważnych świat należy. 🙂

 4. A co powiecie o randkach w ciemno? Jest takie miejsce ( przeważnie w większych miastach w jakiejś restauracji) że spotyka się np. 10 dziewczyn i 10 chłopaków i każdy z każdym rozmawia przez 3 min i następuje wymiana 😀 Dla mnie to interesujące i intrygujące,a co Wy na to?

  1. Słyszałam o tym! Kiedyś nawet na grouponie można było kupić sobie taki pakiet. Nawet podarowałam voucher koleżance, ale finalnie nie poszła, bo się bała. Gdybym nie miała chłopaka, to na pewno bym skorzystała z takiej możliwości, bo słyszałam, że fajna sprawa i dużo osób poleca 🙂

   1. Widziałam to! :O W Krakowie coś takiego było, fajna akcja 😀 Do odważnych świat należy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.