Szukaj

Badoo

Największy na świecie serwis randkowy odwiedza dziennie ponad 50 milionów ludzi, a liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 257 milionów.

O czym to świadczy? Przede wszystkim o dobrze dopasowanym programie serwisu, który przy pomocy odpowiednich skryptów pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze niż dotąd poszukiwanie partnerów. Serwis Badoo dzieli się tak naprawdę na kilka programów, ale połączone w całość (korzystanie ze wszystkich opcji) pozwalają na bardzo szybkie znalezienie partnera, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

badoo

Strona główna portalu Badoo

Wiadomo, że nawet w sieci nie każdy jest na tyle odważny, aby “zagadać” do obcej osoby. Program “dopasowania” powstał z myślą o takich osobach. Zabawa polega na odnalezieniu dla nas partnera metodą “chybił – trafił”. Najpierw program analizuje nasze wymagania w stosunku do partnera, a następnie zaczyna poszukiwania. W oparciu o specjalny skrypt, program stara się szukać partnerów mieszkających jak najbliżej nas.

Promocyjna strona z rejestracją w Badoo. Kliknij i sprawdź.

Badoo non stop

Serwis posiada rozbudowany system czatowania, który jest responsywny. Dzięki temu możemy czatować na okrągło z każdej dostępnej platformy multimedialnej (komórka, smartfon, tablet, laptop itd.). Warto zaznaczyć, że system czatowania jest bardzo rozbudowany. Zapamiętuje on osoby z którymi czatowaliśmy dzięki czemu po zalogowaniu się na konto możemy w kilka sekund ponownie nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem.

Blisko Ciebie

Program “Ludzie w okolicy” jest bardzo podobny do programu “dopasowania”, choć tutaj nacisk kładziony jest już głównie na odległość pomiędzy nami a potencjalnym partnerem. Badoo posiada prawdopodobnie najlepszy na świecie tego typu program i cieszy się on wielkim zainteresowaniem. Aż 50% związków powstaje dzięki udziale tego skryptu. Warto zaznaczyć, że serwis nie podaje dokładnej lokalizacji (system zabezpieczeń), a jedynie nazwę miasta lub okolicy.

Czy warto posiadać konto na Badoo?
Z pewnością tak. Ilość i jakość programów to koń pociągowy tego serwisu.

Promocyjna strona – Kliknij tutaj i zarejestruj profil w Badoo i znajdź pary

Czat wideo w Badoo

Innowacją, którą jako pierwsze wprowadziło Badoo, są wideorozmowy. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wprowadzić tę funkcję jako pierwsze, co bardzo dobrze świadczy o danej platformie. Co ważne, wideorozmowy zostały uruchomione globalne, czyli może z nich skorzystać każdy użytkownik bez względu na miejsce zamieszkania. W ten sposób możesz randkować w sieci z osobami ze Stanów Zjednoczonych, a nawet Azji.

Wideorozmowy zostały uruchomione w celu poprawy bezpieczeństwa. Dzięki nim możesz dowiedzieć się, kto jest po drugiej stronie i sprawdzić, czy jest tym, za kogo się podaje. Wideorozmowy zatem to bardzo dobry sposób na sprawdzenie danej osoby jeszcze przed spotkaniem w 4 oczy.

Daleko posunięta prywatność i bezpieczeństwo

Warto również zaznaczyć, że Badoo oferuje wiele funkcji mających na celu zachowanie pewnej prywatności. W swoim panelu użytkownika możesz w łatwy sposób ustalić, które dane widoczne są publicznie, całkowicie ukryte, lub widoczne dla określonej grupy osób. W ten sposób możesz uchronić się przed wyciekiem prywatnych danych, które mogą posłużyć nawet popełnieniu przestępstwa, czy zagrożeniu Twojego bezpieczeństwa.

Ponadto Badoo opracowało własne zasady bezpieczeństwa. Swoisty kodeks zawiera szereg porad dotyczących bezpieczeństwa użytkowników. Możemy wyczytać w nim m.in., że podawanie prywatnych danych osobowych może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Warto również zaznaczyć, że firma Badoo nigdy nie prosi o podanie prywatnych danych za pomocą wbudowanego w platformę komunikatora, co warto mieć na uwadze. Istotna jest również możliwość zgłoszenia użytkowników, którzy zachowują się w niewłaściwy sposób. Wtedy taka osoba jest wnikliwie kontrolowana przez obsługę klienta, lub blokowana.

Kredyty Badoo

Korzystanie z Badoo jest w pełni darmowe, jednak każdy użytkownik ma możliwość wzbogacenia swojego profilu o dodatkowe funkcjonalności. Odbywa się to za pomocą kredytów, które możesz dokupić w każdej chwili, lub zlecić automatyczne doładowanie. Wspomniane kredyty pozwalają na podniesienie profilu w wynikach wyszukiwania, pokazania go w Świetle Reflektorów, czy częstsze pokazywanie w Chybił-Trafił.

Podczas jednego zakupu możesz nabyć 100, 550, 1250 lub 2750 kredytów. W momencie, kiedy zdecydujesz się na automatyczne doładowanie, stan Twoich kredytów zostanie powiększony, kiedy spadnie do 200. Warto pamiętać, że doładowanie możliwe jest dzięki połączeniu Twojego rachunku bankowego z kontem Badoo. Omawianą funkcję możesz wyłączyć w każdym momencie w swoim profilu użytkownika.

Czy warto posiadać konto na Badoo?

Zdecydowanie warto. Platforma pozwala na poznanie nowych kontaktów, a nawet znalezienie drugiej połówki. Funkcje i możliwości, jakie oferuje Badoo, zadowolą każdego użytkownika. Zdecydowana większość funkcji jest w pełni darmowa, jednak warto poświęcić niewielką ilość pieniędzy, aby powiększyć szansę znalezienia ciekawej osoby. Portal zapewnia i przypomina o bezpieczeństwie na każdym kroku, ale mimo to warto być ostrożnym podczas korzystania z platformy.

Kliknij tutaj – Promocyje i kupony w Badoo!

9/10Popularność
9/10Możliwości
9/10Cena
9/10Bezpieczeństwo
8.5/10Obsługa
9/10Podsumowanie
[gdrts_stars_rating_auto]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz już teraz!

Dołącz do ponad 468 mln użytkowników z całego świata!