Badoo

Badoo to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie. Również w Polsce jest to już marka rozpoznawalna i chętnie wybierana, zarówno przez singli, jak i osoby będące w związku. Badoo umożliwia bowiem nie tylko poznanie kogoś i wejście z nim w poważny związek. Portal pozwala także przeżyć miłosną przygodę bez zobowiązań. Serwis dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Zarejestruj się w Badoo i poznaj kogoś ciekawego!
 

Badoo w liczbach

 

Portal jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o liczbę użytkowników. W tej chwili może się pochwalić aż 477 milionami założonych kont. To ogromna liczba, która zostawia daleko w tyle konkurencję. Z jednej strony ma to swoje plusy. O wiele łatwiej znaleźć tu kogoś interesującego i zacząć nową znajomość. Ludzie są otwarci i chętni do kontaktu. Warto jednak zachować czujność. Przy takiej liczbie użytkowników łatwo bowiem o konta fikcyjne, zakładane po to, by wyłudzić nasze dane lub z czystej złośliwości.

Badoo to:

– serwis założony w listopadzie 2006

– 477 milionów kont

– 50 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie

– najwięcej użytkowników w wieku 18-29 lat

 

recenzja badoo

 

Jak działa portal? Jak założyć konto w badoo?

 

W Polsce jest to najpopularniejszy serwis tego typu. Podstawowe korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Żeby zacząć swoją przygodę z randkowaniem, wystarczy założyć konto. Możemy zarejestrować się przy pomocy adresu e-mail lub za pośrednictwem konta na Facebooku czy Google. Jeśli chcemy mieć jednak pewność, że badoo nie uzyska dostępu do naszych danych czy listy znajomych, wybierzmy opcję e-mail. Warto w tym celu skorzystać z nowej skrzynki. Wtedy będziemy mieć pewność, że korzystanie z serwisu będzie całkowicie bezpieczne i udostępnimy wyłącznie te dane, które chcemy udostępnić.

Na samym początku podajemy swoją płeć. Następnie Imię, datę urodzenia i lokalizację. Następnym krokiem jest dodanie zdjęcia. Możemy wrzucić plik albo skorzystać z naszej galerii na Facebooku lub Instagramie. Aby zakończyć proces rejestracji, należy potwierdzić nasz adres mailowy. Wystarczy kliknąć w link w mailu od Badoo.

Nasze konto jest już gotowe. Teraz wystarczy dodać zdjęcie profilowe i możemy rozpocząć korzystanie z serwisu. Do dyspozycji mamy również aplikację mobilną. Dzięki niej łatwiej dotrzemy do osób z naszego otoczenia. A to oznacza większą szansę na poznanie kogoś, z kim będziemy mogli się spotkać. Aplikacja pokaże nam, kto znajduje się w naszej okolicy.

Zarejestruj się w Badoo i poznaj kogoś ciekawego!
 

Plusy i minusy portalu

 

Niewątpliwą przewagą Badoo nad innymi serwisami jest liczba użytkowników. Z łatwością znajdziemy kogoś interesującego w naszej okolicy. Korzystając z portalu, nie będziemy z pewnością narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie. O tym, jakie możliwości niesie serwis świadczy fakt, że w wersji darmowej mamy możliwość rozmawiania z aż 10 osobami w ciągu jednego dnia. Jeśli szukasz miłosnej przygody, jest to miejsce w sam raz dla ciebie.

Duża liczba kont i popularność serwisu sprawia, że interesują się nią także Internetowi oszuści. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać z Badoo bezpiecznie. Co to oznacza? Nie udostępniajmy serwisowi naszego konta na Facebooku, ani kontaktów ze skrzynki mailowej. Nikomu nie podawajmy swoich haseł. Unikajmy też zdradzania naszych danych – chyba że mamy pewność co do osoby, z którą rozmawiamy. Niestety w portalu jest dużo fikcyjnych kont. Niektóre są zakładane w celach reklamowych, inne usiłują wyłudzić od nas pieniądze. Popularnym sposobem na to jest zakładanie fikcyjnych kont i podszywanie się pod kobiety z Rosji lub Ukrainy. Zazwyczaj wszystko wygląda normalnie i taka osoba próbuje umówić się z nami na spotkanie. Następnie jednak informuje nas, że nie ma pieniędzy na bilet i prosi o pomoc. Co jeszcze może zniechęcić do portalu? Z pewnością nie jest to najlepsze miejsce na poszukiwania poważnego partnera na całe życie. Ludzie zarejestrowani w serwisie stawiają raczej na przygodę i dobrą zabawę.

 

Opinie o portalu, konto premium

 

Badoo jest najchętniej wybieranym serwisem randkowym w 2020 roku, także w Polsce. W sieci znajdziemy wielu zadowolonych użytkowników. A także takie osoby, którym udało się znaleźna Badoo prawdziwą miłość. Większość chwali jednak możliwości randkowania. W serwisie znajdziemy mnóstwo osób, które chętnie z nami poflirtują lub umówią się na randkę. To świetny sposób na zabicie nudy. Wystarczy, że mamy przy sobie telefon i zainstalowaną aplikację. Kto wie, może akurat trafimy na kogoś z okolicy.

Jakie możliwości daje konto Premium i czym różni się od podstawowej wersji? Bezpłatne konto pozwala na pełne korzystanie z serwisu. Możemy uzupełnić swój profil i dodać zdjęcia, sprawdzać, kto zaglądał na naszą stronę, a także korzystać z chatu. Jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest liczba osób, z którymi możemy rozmawiać w ciągu jednego dnia. W wersji darmowej jest to maksymalnie 10 osób. Jeśli zdecydujemy się zapłacić, nasze możliwości rosną. Możemy rozmawiać bez ograniczeń. Do dyspozycji otrzymamy także wyszukiwarkę z konkretnymi kryteriami do wyboru. Dostajemy też dostęp do opcji „chcą cię poznać”, dzięki czemu dotrzemy do osób zainteresowanych naszym profilem. Kolejnym dodatkiem jest możliwość promowania profilu, a także wyświetlania go w wyszukiwarce na wyższej pozycji. Aby wykupić pakiet premium, możemy doładować konto samodzielnie albo podłączyć kartę kredytową. Zdecydowanie radzimy wybór tej pierwszej opcji.

Zarejestruj się w Badoo i poznaj kogoś ciekawego!
 

Podsumowanie – czy warto założyć konto w badoo?

 

Jeśli chcemy aktywnie randkować i poznawać nowe osoby, badoo jest do tego najlepszym miejscem. Trochę trudniej będzie nam znaleźć tam kogoś do poważnego związku, ale nie jest to niemożliwe. Lepiej jednak nastawić się przede wszystkim na dobrą zabawę. Kto wie, może któryś flirt zamieni się w prawdziwą miłość?

Badoo działa od lat, a w serwisie zarejestrowano już niemal pół miliarda kont. To ogromna liczba. Dlatego mamy pewność, że i w naszej okolicy znajdzie się ktoś otwarty na flirt. Warto to sprawdzić!

9/10Popularność
8/10Możliwości
7/10Cena
9/10Bezpieczeństwo
7/10Obsługa
8/10Podsumowanie
  1. Drugi raz juz tu jestem ,pierwszy mnie okradli,musialem zablokowac karte. Teraz kupilem bezterminowy dostemp ,a i tak niewiele mi to dało, nie mozna pisać ile sie chce, wlele nie mozna,i jest bardzo haotyczny, szukanie nieakfabetyczne i powtarzajace sie osoby. Jestem bo jest tu duzo osób, nie tyle co mowia. Czekam na powstanie prawdziwego pirtalu np.takiego jak szukasz auta,czy domu to warto za taki placic.Niezadowolony,ale wszyscy oszukuja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz już teraz!

Badoo

Dołącz do ponad 477 mln użytkowników z całego świata!