eDarling

Niemiecki serwis eDarling to jedno z najpopularniejszych miejsc randkowych w sieci. Zasługuje na uwagę przede wszystkim dlatego, że działa w oparciu o opracowany przez psychologów algorytm. Wszystko po to, żeby jak najlepiej łączyć ludzi w pary. Twórcy chwalą się, że na portalu co 5 minut rodzi się nowy związek. Czy rzeczywiście strona jest aż tak skuteczna? Sprawdźmy, jakie są opinie o eDarling i czy warto założyć w nim konto. Zapraszamy do naszej recenzji tego popularnego portalu.

Serwis ma już za sobą lata doświadczeń. Swoją działalność rozpoczął w 2009. Od tego czasu w eDarling zarejestrowało się już ponad 15 milionów osób, głównie z Europy. Portal jest bardzo popularny także w Polsce. Nie jest może tak spektakularny i młodzieżowy, jak hity ostatnich lat, czyli Tinder i badoo. Pomógł jednak wielu osobom wejść w trwały, szczęśliwy związek. W sieci z łatwością znajdziemy historie, które to potwierdzają. Idealnym przykładem jest para z filmu, który znajdziecie w dalszej części artykułu.

eDarling – kliknij i zarejestruj się w portalu
 

Jak działa eDarling?

 

Platforma randkowa eDarling często wprowadza znaczne modyfikacje, dbając o to, aby jak najlepiej służyć swoim użytkownikom. U podstaw serwisu leży bowiem nauka. A konkretnie test opracowany przez grupę psychologów, w oparciu o który stworzono algorytm świetnie łączący ludzi w pary. Jak wygląda to w praktyce? Podczas zakładania konta zostaniemy poproszeni o odpowiedź na szereg pytań. To test określający zarówno nasze cechy, jak i preferencje oraz oczekiwania co do drugiej połówki. Pytania są naprawdę drobiazgowe i warto poświęcić parę minut, żeby rzetelnie odpowiedzieć. Dzięki temu system spośród milionów dostępnych osób będzie w stanie wybrać te, które naprawdę mogą nas zainteresować. Warto zaznaczyć, że rejestracja, a także podstawowe korzystanie z portalu eDarling są darmowe.

 

cechy eDarling

 

Dlaczego eDarling jest aż tak skuteczny?

 

Podczas wypełniania testu niejednokrotnie będziemy musieli głębiej zastanowić się nad odpowiedzią. Naukowcy pracujący dla serwisu zadbali o to, by był on naprawdę efektywny. Całość podzielono na trzy etapy. Celem tego jest ustalenie naszych osobistych preferencji oraz kryteriów wyszukiwania partnera. Mamy możliwość podania naprawdę wielu informacji o sobie, dzięki którym komuś będzie łatwiej na nas trafić. Takich jak cechy charakteru, życiowe cele, upodobania i antypatie. Równie ważna jest część, w której określimy cechy naszej wymarzonej drugiej połówki.

Portal wyróżnia się na tle innych z branży właśnie dzięki konsekwentnemu, profesjonalnemu podejściu. Pod tym względem jest to zdecydowany lider w swojej klasie. Co ważne, baza użytkowników serwisu jest przy tym naprawdę duża. W dodatku każdy profil jest sprawdzany, a fałszywe konta są usuwane. To właśnie połączenie tych elementów decyduje o jakości i wpływa na wysoką skuteczność.
Dodatkowo jesteśmy stale zachęcani do aktywności i aktualizowania swoich danych oraz preferencji. Jeśli spełniamy te warunki, serwis będzie nam regularnie wysyłał powiadomienia o potencjalnych partnerach, którzy spełniają nasze wymagania. W tym momencie już tylko od nas zależy, do kogo zdecydujemy się odezwać, żeby nawiązać bliższą znajomość. Wystarczy wysłać wiadomość.

 

Pary, która poznały się dzięki eDarling

 

Poznajcie historię Aldony i Krzysztofa. Ten związek nie powstałby, gdyby nie eDarling.

 

To tylko jeden z przykładów. Na stronie serwisu znajdziecie ich znacznie więcej.

eDarling – kliknij i zarejestruj się w portalu

 

eDarling – bezpieczne randkowanie

 

Portal stawia na wysoką jakość i dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Wszystkie profile są dokładnie sprawdzane. W związku z tym ryzyko otrzymania spamu lub trafienia na fałszywy profil jest tu minimalne. O jakości serwisu świadczy fakt, że aż 65% użytkowników to osoby z wyższym wykształceniem.
Strona przyciąga do siebie osoby szukające stałego związku. Taki właśnie jest cel portalu i eDarling otwarcie to przyznaje. Dlatego warto poświęcić te parę minut, starannie wypełnić test i zaufać nauce. Szczególnie, jeśli pragniemy ułożyć sobie życie z kimś wyjątkowym. W porównaniu z eDarling, inne tego typu strony wydają się proste i nastawione raczej na beztroskie randkowanie. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Sugestie podsuwane przez portal są naprawdę dopasowane i mamy poczucie, że ktoś rzeczywiście stara się nam pomóc. Zanim zdecydujemy się do kogoś odezwać, możemy sporo dowiedzieć się o tej osobie. Nie będziemy więc tracić czasu na dyskusje z kimś, kto tak naprawdę nas nie interesuje.


 

Idealne dopasowanie dzięki modelowi „Wielkiej Piątki”

 

Wskazanie cech, które sprawią, że dwie osoby zechcą wejść w związek, nie jest łatwe. Na szczęście eDarling podchodzi do tego zagadnienia bardzo profesjonalnie. Wspomniany już test osobowości jest tego dowodem. Został on opracowany przez specjalistów na podstawie modelu „Wielkiej Piątki”. To pięcioczynnikowy model osobowości stosowany w badaniach psychologicznych. Został opracowany przez Paula Costę i Roberta McCrae’a. O jakich pięciu czynnikach mowa? Są to:

  • neurotyczność
  • ekstrawersja
  • otwartość na doświadczenie
  • ugodowość
  • sumienność

 

Udzielone przez nas odpowiedzi zostają poddane wnikliwej analizie. System porównuje nasz model osobowości i nasze oczekiwania z modelami pozostałych użytkowników. Następnym krokiem jest znalezienie jak najlepszego dopasowania. Takiego, które da nam szansę na zbudowanie szczęśliwego i zgodnego związku. Warto docenić pracę twórców serwisu, bo algorytm radzi sobie naprawdę dobrze. Nasze testy pokazały, że rzeczywiście sugestie systemu są trafne. A wszystko to dzięki optymalnemu połączeniu podobieństw i różnic. eDarling to portal dla singli, którzy wiedzą, czego oczekują.

 

eDarling to wygoda korzystania – jest dostępny na komputerze i smartfonie

 

Rejestrację w eDarling połączoną z wypełnieniem testu najlepiej przeprowadzić na komputerze. Ale gdy już założymy konto, skorzystajmy również z aplikacji na telefony komórkowe. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z serwisu w dowolnym miejscu i momencie. Kto wie, czy nie natkniemy się na swoją drugą połówkę, podczas robienia zakupów czy w czasie pracy?
Potwierdza to cytat z książki popularnego francuskiego pisarza (który jest także psychologiem), Guillaume Musso:

 

„Miłość zjawia się niespodziewanie jak włamywacz. W jednej chwili wszystko znika, życie przenosi się w inny wymiar. Nagle topnieje strach.”

 

eDarling – jakie możliwości daje konto premium?

 

Wykupienie opcji premium nie jest niezbędne. Bez płacenia możemy uzupełnić swój profil, wypełnić test osobowości, a także poznawać nowe osoby. Przy odrobinie szczęścia to wystarczy, żeby poznać kogoś wartościowego. Przyjrzyjmy się jednak dodatkowym możliwościom, jakie oferuje serwis.

Konto Premium w eDarling pozwala na korzystanie z serwisu bez ograniczeń. Mamy możliwość wysyłania wiadomości do wielu osób na raz. Możemy przeglądać ich zdjęcia i profile. Dużą atrakcją jest wgląd w to, kto odwiedził nasz profil. Serwis jest cały czas usprawniany, dlatego warto zainteresować się płatną wersją. Dodatkowe funkcje mogą okazać się przydatne i pomóc nam znaleźć bratnią duszę. Portal także tu wychodzi czytelnikom naprzeciw, pozwalając skorzystać z kilku najpopularniejszych metod płatności. Nie musi to być karta kredytowa. Z powodzeniem możemy przelać środki z naszego konta PayPal lub za pośrednictwem Dotpay czy nawet zwykłym przelewem.

Do wyboru mamy trzy opcje – na 3, 6 lub 12 miesięcy. Czy warto z tego skorzystać? Jeśli myślimy o poważnym związku i szukamy partnera na lata, eDarling to najlepszy portal randkowy, który może nam to zagwarantować. Wystarczy się zarejestrować i poczekać, aż algorytm zacznie dla nas pracować. Pamiętajmy tylko, żeby anulować subskrypcję, gdy znajdziemy już kogoś do pary.

 

Czy warto założyć konto w eDarling?

 

Odpowiedź zależy od tego, jakie są nasze oczekiwania względem portalu randkowego. Jeśli szukamy niezobowiązującej przygody, lepiej skorzystać z Tindera czy badoo. Ale gdy w grę wchodzi poważniejszy cel, eDarling nie ma sobie równych. Profesjonalne, naukowe podejście jest gwarancją jakości. Twórcy serwisu cały czas dbają o to, żeby algorytm był naprawdę skuteczny. To właśnie dzięki temu co kilka minut ktoś znajduje tu drugą połówkę. eDarling pokazuje, że nie warto czekać na miłość, lepiej wyjść jej naprzeciw i cieszyć się bliskością drugiej osoby. Dlatego nie wahaj się i załóż darmowe konto. Może od wielkiego uczucia dzieli Cię jedynie 5 minut?

 

eDarling – kliknij i zarejestruj się w portalu
 
9/10Popularność
9/10Możliwości
9/10Cena
10/10Bezpieczeństwo
8/10Obsługa
9/10Podsumowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz już teraz!

eDarling

Dołącz do ponad 15 mln użytkowników z całego świata!