Szukaj

eDarling

Jakie są opinie o eDarling, czy warto się zarejestrować i przede wszystkim czy znajdę swoją druga połówkę. Na te pytania postanowiliśmy odpowiedzieć naszym czytelników w wpisie dedykowanym portalowi Edarling.

Platforma eDarling raz na jakiś czas wprowadza znaczne modyfikacje na swojej stronie. Ma to związek z programami konkurencji i zapotrzebowaniem rynku. Obecnie eDarling może się pochwalić kilkoma ciekawymi programami, które sprawiają, iż serwis ten uznawany jest za najlepszy w Europie. Serwis nie bez powodów posiada aż 13 milionów zadowolonych użytkowników w całej Europie. Dzięki metodzie dopasowania co pięć minut ktoś znajduje swoją drugą połówkę.

[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’medium’ align=”]Kliknij tutaj i zarejestruj się w Edarling[/thrive_link]

Jak to działa?

Metoda dopasowania została opracowana przez grupę psychologów. Podzielona na trzy etapy pozwala na znalezienie partnerów o parametrach, które są dla nas najważniejsze. Pierwszym etapem są kryteria wyszukiwania i preferencje osobiste. Musimy wypełnić wszystkie pola “o sobie”, gdzie wpisujemy swoje cechy charakteru, życiowe cele itd. Gdy wypełnimy wszystkie pola to nasze konto będzie gotowe do poszukiwania drugiej połówki. Podkreślamy, że najważniejszym polem są “kryteria wyszukiwania”, gdzie piszemy, jaki typ partnera nam odpowiada.

Drugim etapem jest analiza osobowości na podstawie danych zamieszczonych w kryteriach wyszukiwania i osobistych preferencji. eDarling stosunkowo precyzyjnie określa jakim jesteśmy człowiekiem i jakiego typu partnera szukamy. To bardzo ważny etap, bo jest decydujący w momencie poszukiwań. Jeszcze dekadę temu żaden portal randkowy nie oferował takich możliwości, dlatego warto uzupełnić swój profil w całości, aby pomóc programowi precyzyjnie odnaleźć potencjalnego partnera.

edarling

Strona główna portalu Edarling

Ostatnim, najważniejszym etapem będzie stała aktywność na portalu eDarling. Należy stale odświeżać swój profil. Serwis będzie nam podsyłał powiadomienia o potencjalnym partnerze, który spełnia nasze wymagania i tylko od nas będzie zależało, czy nawiążemy z nim znajomość czy też nie.

[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’big’ align=”]Kliknij tutaj i wypełnij test osobowości w eDarling w kilka minut[/thrive_link]

Kilka faktów o portalu Edarling:

  • Portal istnieje od 2009 i został założony w Niemczech
  • Portal działa w 25 krajach w Europie oraz na świecie
  • Rejestracja oraz podstawowe korzystanie z portalu eDarling jest darmowe.
  • Aby korzystać ze wszystkich opcji oraz kontaktować się z innymi osobami należy wykupić płatne członkostwo, do wyboru mamy trzy opcje na 3, 6 lub 12 miesięcy. Jeżeli nie będziemy korzystać z portalu warto pamiętać o anulowaniu subskrypcji oraz przeczytaniu regulaminów.

Program eDarling należy do jednych z najbardziej dopracowanych. Z pewnością będzie on stale modyfikowany, lecz jest to aspekt jak najbardziej pozytywny.

Filmik z kanału Edarling w serwisie Youtube:

Bezpieczne randkowanie

Jedną z główny rad jest to, aby wnikliwie sprawdzać wszystkie informacje na profilu interesującej Cię osoby. Szczególną uwagę sprawdzaj na wiek, a także opis doświadczenia życiowego. Portal podaje tutaj bardzo dobry przykład osoby, która informuje, że ma 22 lata, ale od kilku pracuje jako chirurg w szpitalu. Taki stan rzeczy jest zwyczajnie nie możliwy, ponieważ studia lekarskie trwają 5 lat i są dodatkowo wydłużone o specjalizację, czy dodatkowe kursy.

Ponadto istotne jest również, aby nie podawać danych osobowych niedawno poznanym osobom. Zanim to zrobisz, dokładnie poznaj osobę, z którą nawiązałeś kontakt. Zignoruj ją, jeśli wręcz wymaga od Ciebie podania szczegółowych informacji na Twój temat. Pamiętaj, że podanie danych osobowych nieodpowiedniej osobie może skończyć się poważnymi problemami o różnym charakterze.

Edarling na PC i smartfonie

Edarling jest na tyle zaawansowaną platformą randkową, że ma swój odpowiednik w formie aplikacji mobilnej. Posiada ona wszystkie funkcjonalności serwisu, a dzięki mobilności możesz z niej korzystać w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Występuje zarówno na Androida, jak iOS, dlatego też typ posiadane przez Ciebie smartfona nie ma większego znaczenia.

W aplikacji nie tylko uzupełnisz swój profil o cenne informacje, ale także dodasz zdjęcia, czy wyszukasz partnera. To bardzo dobra opcja dla osób, które nie lubią często przesiadywać przy komputerze. Aplikacja mobilna pozwala na wirtualne randkowanie z dowolnego miejsca w Polsce, a nawet na świecie, dzięki czemu nie musisz ograniczać się jedynie do swojego komputera. Ponadto usprawnia ona randkowanie, ponieważ będziesz w stałym kontakcie z wybranymi przez Ciebie osobami, a gdy będziesz co do jednej z nich pewny – łatwiej będzie Ci się z nią spotkać.

Członkostwo w Edarling

Po rejestracji w serwisie jesteś użytkownikiem darmowego konta. Już w tym momencie możesz uzupełnić swój profil użytkownika, wypełnić test osobowości, czy poznać nowe osoby. Darmowe konto posiada jednak pewne ograniczenia.

Konto Premium w eDarling pozwala na korzystanie z serwisu bez ograniczeń. Będziesz mógł komunikować się z wieloma osobami w dowolnym momencie, przeglądać ich wszystkie zdjęcia, a nawet otrzymasz informację o osobach, które odwiedziły Twój profil danego dnia. Ponadto w pakiecie Premium znajduje się również aplikacja mobilna, czy potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości. Funkcje te mogą okazać się przydatne, jeśli naprawdę zależy Ci na poznaniu bratniej duszy.

Sposobów płatności jest wiele. Możesz skorzystać zarówno ze swojej karty kredytowej, jak i konta PayPal. Edarling umożliwia również dokonanie wpłaty za pośrednictwem Dotpay. To jeden z największych agregatorów płatności. Ta metoda pozwala na szybkie przesłanie kwoty abonamentu. Ponadto konto Premium opłacisz również zwykłym przelewem bankowym, w filii swojego banku, na poczcie, lub podczas płacenia rachunków w sklepie.

Portale randkowe zdecydowanie zyskały na popularności. Dziś korzysta z nich kilka milionów osób, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że w miejscu tym znajdziesz swoją drugą połówkę, lub wartościową przyjaźń. Jednym z portali randkowych, który w pełni rekomendujemy, jest Edarling. To jeden z największych serwisów tego typu, dlatego zdecydowanie warto założyć w nim swoje konto.
[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’big’ align=”]Kliknij tutaj i wypełnij test osobowości w eDarling w kilka minut[/thrive_link]

9Popularność
7Możliwości
7Cena
10Bezpieczeństwo
7Obsługa
8Podsumowanie
[gdrts_stars_rating_auto]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz już teraz!

Dołącz do ponad 13 mln użytkowników z całego świata!