iDates  🏆

Współcześnie randkowanie w sieci nie jest już niczym niezwykłym Portale randkowe cieszą się coraz większa popularnościa Coraz większa część naszego życia przynosi się do internetu. Dotyczy to również kontaktów międzyludzkich. Czatujemy i poznajemy nowych znajomych na portalach społecznościowych. W sieci toczą się dyskusje na tematy społeczne oraz polityczne. Internet dawno przestał być czystą rozrywką. To nasze drugie życie. Nic więc dziwnego, że także tu szukamy drugiej połówki. Ponieważ jednak sieć jest przestrzenią, która szybko się rozrasta, jak grzyby po deszczu powstają portale, których misją jest pomóc nam się zakochać. Wśród tak bogatej konkurencji istnieje sporo miejsc nie wartych naszej uwagi. Zdarzają się też jednak niezwykle skuteczne serwisy. Aby dobrze oddzielić jedne od drugich, warto czytać rzetelne opinie o portalach randkowych. Dlatego specjalnie dla was testujemy je wnikliwie i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami. Dziś przyjrzymy się bliżej portalowi iDates. Czy jest to miejsce dające nam realną szansę na poznanie kogoś ciekawego? Sprawdźmy! Mamy nadzieję, że nasza recenzja iDates pomoże Wam podjąć decyzję.

Jak portal iDates prezentuje się w liczbach?

 

Portal randkowy iDates może się obecnie pochwalić ponad 68 tysiącami aktywnych użytkowników. W porównaniu z największymi serwisami jest to niewielka liczba. Nie warto się tym jednak sugerować, bowiem strona działa od niedawna. Powstała w 2016 roku. Jak prezentują się pozostałe statystyki?

  • Średnia wieku osób posiadających konto w tym miejscu to 23 lata
  • Założenie i wypełnienie profilu na portalu zajmuje średnio 15 minut
  • 43% użytkowników to mężczyźni, 57% stanowią kobiety

iDates – kliknij i załóż konto w portalu

 

Jak działa iDates?

 

Pierwszym i najważniejszym krokiem tuż po rejestracji jest stworzenie swojego profilu. Na podstawie udzielonych informacji algorytm strony wyszukuje aktywnych użytkowników blisko twojego miejsca zamieszkania. iDates, podobnie jak większość podobnych portali, jest płatny. Aktywne uczestnictwo w życiu serwisu nie wymaga jednak opłacania comiesięcznego abonamentu. Walutą iDates są monety, dzięki którym możesz odbierać i odczytywać wiadomości oraz wysyłać prezenty swoim sympatiom. Co ciekawe, iDates nie jest portalem tylko dla singli. Na swoim profilu, oprócz zdjęć czy opisów, zaznaczamy też swój status oraz oczekiwania, jakie mamy co do tego miejsca. Dzięki temu inni użytkownicy mogą łatwo sprawdzić czy szukamy flirtu, czy miłości na całe życie.

 

Opinie o iDates – plusy i minusy serwisu

 

Do niezaprzeczalnych zalet tego miejsca należy funkcja wyszukiwania interesujących osób z naszej okolicy. Atutem jest też bezpłatna możliwość przeglądania profili innych i dodawania do ulubionych tych, które nas zainteresują. Dla wielu sporą wygodą będzie też nowoczesna i intuicyjna wersja mobilna portalu. Aplikacja ma sporo dobrych opinii i warto ją przetestować.

Niestety iDates ma też swoje słabsze strony. Według opinii użytkowników należą do nich obecne na portalu fake’owe konta. Choć trzeba przyznać, że jest ich znacznie mniej niż w przypadku innych, większych portali. Sporo osób zniechęcają też limity dotyczące rozmów na portalu oraz to, że za każdą dodatkową funkcję trzeba płacić oddzielnie. Na iDates nie poszaleją też wielbiciele selfie. Portal wprowadził bowiem ograniczenia liczby publikowanych zdjęć.

recenzja portalu iDates

Co wyróżnia tę stronę? iDates jest miejscem nie tylko dla singli. Fakt ten zdecydowanie odróżnia omawiany portal od konkurencji. Sporym plusem jest też prosta, intuicyjna obsługa serwisu oraz spora liczba zarejestrowanych użytkowników. System monet zamiast stałego abonamentu ma swoich zwolenników i przeciwników, nie da się jednak ukryć, że jest elastyczny i daje randkowiczom większą swobodę w dysponowaniu środkami wydawanymi na portalu. Zdecydowanie słabą stroną iDates są płatne rozmowy między użytkownikami i limity dodawanych zdjęć. Rosnąca popularność tego serwisu świadczy jednak o tym, że większości osób to nie zniechęca.

Jak się zarejestrować w portalu?

 

Jak już wspomnieliśmy, rejestracja na iDates jest niezwykle prosta. Można to zrobić, używając konta Google lub swojego profilu na Facebooku. Jeśli zależy nam na większej anonimowości, do rozpoczęcia przygody z iDates wystarczy prosty formularz rejestracyjny dostępny na portalu. Podajemy w nim płeć swoją oraz płeć interesujących nas osób. Portal otwarty jest na osoby o różnej orientacji seksualnej, dlatego te informacje są kluczowe dla odpowiednich wyszukiwań. Po ustaleniu tych szczegółów podajemy swój adres e-mail, na który przychodzi nasz link aktywacyjny i gotowe! Wystarczy kilka prostych kroków i stajemy się pełnoprawnym użytkownikiem iDates. Możemy już swobodnie zacząć randkować! Zobacz poradnik jak się zarejestrować w iDates.

Kliknij i ZARJESTRUJ SIĘ W iDates tutaj

 

Podsumowanie recenzji – czy warto założyć konto w iDates

 

iDates to świetnie miejsce dla wszystkich, którzy chcą niezobowiązująco porandkować. Jeśli założysz tam konto, masz szansę znaleźć tam drugą połówkę lub przynajmniej przyjemnie poflirtować. Algorytm strony wynajduje osoby z okolicy, które spełniają twoje kryteria. Mamy więc realną szansę nawiązać relacje, które z internetu przeniosą się do naszej codzienności. Obsługa konta jest prosta. Widzisz osoby, które przeglądały Twój profil i sam możesz zostawiać innym lajki lub dodawać ich do ulubionych. Podsumowując, serwis został stworzony na wzór popularnych portali społecznościowych. Dlatego przyciąga głównie młodych ludzi, którzy rzadziej szukają związku na całe życie. Randkowanie to dla nich zabawa i iDates wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Jeśli Twój cel jest podobny, z pewnością odnajdziesz się w tym miejscu. A być może przy okazji poznasz kogoś, kto na dobre odmieni Twoje życie.

10/10Popularność
10/10Możliwości
10/10Cena
10/10Bezpieczeństwo
10/10Obsługa
10/10Podsumowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz już teraz!

iDates  🏆

Dołącz do ponad 100 tys użytkowników z całego świata!