Edarling opinie, opis portalu, cennik. Czy warto?

Przedstawiamy serię wpisów o portalach randkowych. Na początek Edarling!

– Jakie są opinie o portalu, czy warto się zarejestrować i przede wszystkim czy znajdę swoją druga połówkę. Na te pytania postanowiliśmy odpowiedzieć naszym czytelników w wpisie dedykowanym portalowi Edarling.

Platforma eDarling raz na jakiś czas wprowadza znaczne modyfikacje na swojej stronie. Ma to związek z programami konkurencji i zapotrzebowaniem rynku. Obecnie eDarling może się pochwalić kilkoma ciekawymi programami, które sprawiają, iż serwis ten uznawany jest za najlepszy w Europie. Serwis nie bez powodów posiada aż 13 milionów zadowolonych użytkowników w całej Europie. Dzięki metodzie dopasowania co pięć minut ktoś znajduje swoją drugą połówkę.

[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’medium’ align=”]Kliknij tutaj i zarejestruj się w Edarling[/thrive_link]

Jak to działa?

Metoda dopasowania została opracowana przez grupę psychologów. Podzielona na trzy etapy pozwala na znalezienie partnerów o parametrach, które są dla nas najważniejsze. Pierwszym etapem są kryteria wyszukiwania i preferencje osobiste. Musimy wypełnić wszystkie pola „o sobie”, gdzie wpisujemy swoje cechy charakteru, życiowe cele itd. Gdy wypełnimy wszystkie pola to nasze konto będzie gotowe do poszukiwania drugiej połówki. Podkreślamy, że najważniejszym polem są „kryteria wyszukiwania”, gdzie piszemy, jaki typ partnera nam odpowiada.

Drugim etapem jest analiza osobowości na podstawie danych zamieszczonych w kryteriach wyszukiwania i osobistych preferencji. eDarling stosunkowo precyzyjnie określa jakim jesteśmy człowiekiem i jakiego typu partnera szukamy. To bardzo ważny etap, bo jest decydujący w momencie poszukiwań. Jeszcze dekadę temu żaden portal randkowy nie oferował takich możliwości, dlatego warto uzupełnić swój profil w całości, aby pomóc programowi precyzyjnie odnaleźć potencjalnego partnera.

edarling

Strona główna portalu Edarling

Ostatnim, najważniejszym etapem będzie stała aktywność na portalu eDarling. Należy stale odświeżać swój profil. Serwis będzie nam podsyłał powiadomienia o potencjalnym partnerze, który spełnia nasze wymagania i tylko od nas będzie zależało, czy nawiążemy z nim znajomość czy też nie.

Przeczytaj również:  Portale randkowe dla katolików

[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’big’ align=”]Kliknij tutaj i wypełnij test osobowości w eDarling w kilka minut[/thrive_link]

Kilka faktów o portalu Edarling:

 • Portal istnieje od 2009 i został założony w Niemczech
 • Portal działa w 25 krajach w Europie oraz na świecie
 • Rejestracja oraz podstawowe korzystanie z portalu eDarling jest darmowe.
 • Aby korzystać ze wszystkich opcji oraz kontaktować się z innymi osobami należy wykupić płatne członkostwo, do wyboru mamy trzy opcje na 3, 6 lub 12 miesięcy. Jeżeli nie będziemy korzystać z portalu warto pamiętać o anulowaniu subskrypcji oraz przeczytaniu regulaminów.

Program eDarling należy do jednych z najbardziej dopracowanych. Z pewnością będzie on stale modyfikowany, lecz jest to aspekt jak najbardziej pozytywny.

Filmik z kanału Edarling w serwisie Youtube:

Bezpieczne randkowanie

Jedną z główny rad jest to, aby wnikliwie sprawdzać wszystkie informacje na profilu interesującej Cię osoby. Szczególną uwagę sprawdzaj na wiek, a także opis doświadczenia życiowego. Portal podaje tutaj bardzo dobry przykład osoby, która informuje, że ma 22 lata, ale od kilku pracuje jako chirurg w szpitalu. Taki stan rzeczy jest zwyczajnie nie możliwy, ponieważ studia lekarskie trwają 5 lat i są dodatkowo wydłużone o specjalizację, czy dodatkowe kursy.

Ponadto istotne jest również, aby nie podawać danych osobowych niedawno poznanym osobom. Zanim to zrobisz, dokładnie poznaj osobę, z którą nawiązałeś kontakt. Zignoruj ją, jeśli wręcz wymaga od Ciebie podania szczegółowych informacji na Twój temat. Pamiętaj, że podanie danych osobowych nieodpowiedniej osobie może skończyć się poważnymi problemami o różnym charakterze.

Edarling na PC i smartfonie

Edarling jest na tyle zaawansowaną platformą randkową, że ma swój odpowiednik w formie aplikacji mobilnej. Posiada ona wszystkie funkcjonalności serwisu, a dzięki mobilności możesz z niej korzystać w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Występuje zarówno na Androida, jak iOS, dlatego też typ posiadane przez Ciebie smartfona nie ma większego znaczenia.

Przeczytaj również:  5 darmowych portali randkowych – BEZ OPŁAT. Ranking

W aplikacji nie tylko uzupełnisz swój profil o cenne informacje, ale także dodasz zdjęcia, czy wyszukasz partnera. To bardzo dobra opcja dla osób, które nie lubią często przesiadywać przy komputerze. Aplikacja mobilna pozwala na wirtualne randkowanie z dowolnego miejsca w Polsce, a nawet na świecie, dzięki czemu nie musisz ograniczać się jedynie do swojego komputera. Ponadto usprawnia ona randkowanie, ponieważ będziesz w stałym kontakcie z wybranymi przez Ciebie osobami, a gdy będziesz co do jednej z nich pewny – łatwiej będzie Ci się z nią spotkać.

Członkostwo w Edarling

Po rejestracji w serwisie jesteś użytkownikiem darmowego konta. Już w tym momencie możesz uzupełnić swój profil użytkownika, wypełnić test osobowości, czy poznać nowe osoby. Darmowe konto posiada jednak pewne ograniczenia.

Konto Premium w eDarling pozwala na korzystanie z serwisu bez ograniczeń. Będziesz mógł komunikować się z wieloma osobami w dowolnym momencie, przeglądać ich wszystkie zdjęcia, a nawet otrzymasz informację o osobach, które odwiedziły Twój profil danego dnia. Ponadto w pakiecie Premium znajduje się również aplikacja mobilna, czy potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości. Funkcje te mogą okazać się przydatne, jeśli naprawdę zależy Ci na poznaniu bratniej duszy.

Sposobów płatności jest wiele. Możesz skorzystać zarówno ze swojej karty kredytowej, jak i konta PayPal. Edarling umożliwia również dokonanie wpłaty za pośrednictwem Dotpay. To jeden z największych agregatorów płatności. Ta metoda pozwala na szybkie przesłanie kwoty abonamentu. Ponadto konto Premium opłacisz również zwykłym przelewem bankowym, w filii swojego banku, na poczcie, lub podczas płacenia rachunków w sklepie.

Portale randkowe zdecydowanie zyskały na popularności. Dziś korzysta z nich kilka milionów osób, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że w miejscu tym znajdziesz swoją drugą połówkę, lub wartościową przyjaźń. Jednym z portali randkowych, który w pełni rekomendujemy, jest Edarling. To jeden z największych serwisów tego typu, dlatego zdecydowanie warto założyć w nim swoje konto.
[thrive_link color=’red’ link=’https://rankingportalirandkowych.pl/edarling’ target=’_blank’ size=’big’ align=”]Kliknij tutaj i wypełnij test osobowości w eDarling w kilka minut[/thrive_link]

 1. Lepiej bym tego nie ujął. Rewelacyjny wpis!

 2. ja poznalem swoją zone na edarling

  1. ale jak to się ma na do portalu? poznać żonę można w barze, agencji, w kościele. Mógł ja Pan poznać nawet w jakimś najgorszym serwisie, nic Pan nie mówi o zasadach działania.

 3. Nie,nie wartona Edarling.Nie ma doboru osobowości. Mimo, ze zaznaczalam, ze szukam partnera do 50 km( bardzo wazne) ciagle mialam propozycje z 500km dalej. Dostawalam tylko jakie idiotyczne tresci od serwisu jak pisalam w tej sprawie” przykro nam , ze serwis nie spelnia oczekiwan” Chamstwo po zabraniu pieniedzy. NIe chodzi o subiektywne rozczarowanie ale jak 50kmto nie 500, jak wiek ok 40 to niech nie podsylaja facetow, z 3 roku studiow;/

  1. Ja akurat nie miałam żadnego problemu z tym portalem jak i wiele moich znajomych, może Pani coś źle wpisała, albo zaznaczyła, dlatego źle wyszukiwało mężczyzn z okolicy.

 4. portal obszernie reklamowany szczególnie w internecie, co odniosło swój skutek. Jest na nim chyba najwięcej Polaków. Za niektóre rzeczy wewnątrz zapłacić trzeba kilka groszy, ale chyba opłaca się, bo poznałam fajnego faceta. Suma sumarum nie jesteśmy razem, ale kumplujemy się od tego czasu aż do dziś.

  1. cxrewzre crexzexz

   nie ma to jak opinia o wlasnej pracy pisana przez pracownika w czasie pracy na zlecenie pracodawcy

 5. Ja zdecydowałam się założyć konto pod wypływem mojej przyjaciółki. Dość sceptycznie do tego podchodzę ale nawiazałam kilka znajomości. Czas pokaże co z tego wyniknie…

 6. A dlaczego nikt nie wspomina o cenach ? 300 zł za abonament to chyba jakiś żart!!!???

  1. E-Darling zdarł ze mnie prawie 500 zł i nie oddał. Pisałam w tej sprawie do rzecznika praw konsumentów, jednak niestety dowiedziałam się, że nie można nic z tym zrobić, bo zaakceptowałam umowę. Wynika z niej, że jeżeli nie zrezygnuję z ich usług, automatycznie przedłużą mi konto na kolejny okres. W swojej nieświadomości wykupiłam konto za ok. 300 zł (cena promocyjna), a po roku z mojego konta kredytowego (wyobrażacie sobie? zadłużyli mnie!; tę sprawę dyskutowałam też z bankiem i ostatecznie zrezygnowałam z karty kredytowej) zniknęło prawie 500 zł. Byłam tym bardziej zbulwersowana tą sytuacją, że już od kilku miesięcy nie korzystałam z tego portalu i konto zostawiłam sobie tylko na wszelki wypadek, żeby potem nie musieć go odtwarzać.
   Po wszystkim wychodzi na to, że fajnych ludzi najłatwiej poznać na Sympatii i to albo tanio albo za darmo. Próbowałam też kiedyś przeznaczonych.pl i jest to sympatyczny, „bezpieczny” portal, jednak bardziej dla ludzi religijnych.

 7. Wszędzie można się naciąć na kasę. Każdy ma swoje zdanie i opinię na dany temat, ale nie bądźmy aż tacy kąśliwi.
  Trzeba czytać regulamin i wszystko co jest napisanie na stornie i nikt nie będzie potem zaskoczony opłatami.

  1. Otóż to! Nareszcie mądra wypowiedź. Dokładnie tak samo myślę. Wiele osób nie czyta tego jaką umowę zawiera, akceptuje wszytko po kolei,a potem ma pretensję do całego świata.
   Trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać. 🙂

 8. Fiolkowadziewczyna

  Ja co do Edarling mam mieszane uczucia. Opinie na temat tego portalu jak widzę są bardzo podzielone i nie wiem czy założyłabym tam konto.

  1. Ja też miałam, ale zaryzykowałam i założyłam nam konto. Nie żałuję, byłam już na 3 rankach 😀

 9. Sympatia.pl, portal tylko dla wybranych! Jestem w nim trzeci dzień, a już drugi dzień nie jestem w stanie ani wejść w zakładkę Wiadomości, ani wysłać należnej mi jednej wiadomości dziennie, ani też wysłać pytania/zgłoszenia do biura obsługi klienta. Wydaje się, że biuro obsługi klienta w tym portalu nie istnieje. Mocno stresujące. Nie polecam.

 10. Moja opinia o edarling jest poztywyna, ponieważ poznałem tam sporo osób i fajnie działa dopasowanie do osobowości… Trzeba pamiętać tylko ze jak nie bedziemy korzystac z portalu o anulowanie subskrypcji.

 11. super opis portalu randkowego, bardzo rzetelnie opisane :))

 12. Bardzo lubię ten portal randkowy

 13. Czytałam sporo opinii o Edarling w internecie i są różne. Jednak postanowiłam się zarejestrować i wypełniłam test osobowości i dopasowali mi kilka osób z którymi można porozmawiać na poziomie. Więc moja opinia jest taka, że Edarling posiada bazę osób bez chamskich podrywaczy, gdzie na innych portalach randkowych zdarzają się na każdym kroku. Ogólnie oceniam edarling na plus.

  1. Zgadzam się z twoją opinią. Na Edarling jest dość spokojnie. Jakiś czas temu byłam zarejestrowana na kilku portach żeby zobaczyć i obiektywnie ocenić, który jest najlepszy. Finalnie zostałam tylko przy Edarling.

 14. Witam. Ja mam bardzo dobre zdanie o Edarling. Poznałam tam swojego przyszłego męża 🙂
  Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie, rozmawialiśmy tygodniami, potem mój narzeczony zaprosił mnie na rankę, jedną, drugą…a potem to już poszło z górki. 🙂

  1. Wow gratuluje! Może i mnie takie szczęście spotka 😛

 15. Zarejestrowałam się na edarling kilka lat temu.Przekonała mnie do tego kroku koleżanka, chociaż na samym początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona, to teraz nie żałuję tego wyboru. Poznałam na portalu super mężczyznę…

 16. Najlepszy portal randkowy! Kiedyś więcej z niego korzystałem, ale i tak uważam,że jest spoko!

 17. Kilka lat temu mój kuzyn poznał na Edarling swoją obecną żonę. Na początku wszyscy się śmiali z niego, żartowali, a teraz zazdroszczą,że są tak dobraną parą. 😉

 18. Jestem Asia szukam kolegi i

 19. wg mnie ci co to zachwalaja to pracownicy edarling lub ci co kontami fikcyjnymi

 20. Hejka 😉 Moja koleżanka mieszka w UK i właśnie dzięki temu portalowi poznała tam chłopaka.
  Bardzo fajnie,że Edarling działa również w Europie. 🙂

  1. Podobno w UK i nie tylko ten portal jest bardzo popularny i cieszy się dobrą opinią…Moi znajomi też z niego korzystają. Niekoniecznie do umawiana się na randki, ale tak po prostu szukają kontaktu z rodakami. 😛

 21. Siemano wie ktoś może,czy jak się wykupi członkostwo, to umowa np. po 3 miesiącach samoczynnie się wydłuża?

 22. Fajnie, że ten portal nie jest skierowany tylko dla młodzieży tylko większa cześć to osoby koło 30 r.ż dla mnie to dobry znak!

  1. Łooo ja tam dużo starsze osoby widziałam niż 30 lat 😀 A tak wgl. to uważam, że wiek nie gra roli. Jak ktoś ma się zakochać, to i tak to zrobi 😛

 23. Fajny portal randkowy, ale moim zdaniem dla osób przed 30stką. Wiele osób według mojej opinii na tym portalu szuka przygód i związków bez zobowiązań. Oczywiście nie generalizuje, to tylko moje odczucie.

 24. Witam,

  Dlaczego w rankingu nie ma również portalu np. DarlingZone?

  Pozdrawiam,
  Aneta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.