Portale randkowe dla katolików

Zgodnie ze statystykami Polacy są narodem katolickim, chociaż deklaracja wyznania dla każdej wierzącej osoby oznacza co innego. Dla wielu ludzi jest to życie w zgodzie z chrześcijańskimi wartościami – i to właśnie z myślą o nich zaczęły powstawać katolickie portale randkowe. Gdzie zatem szukać drugiej połowy podążającej za naukami Kościoła? Oto kilka propozycji.

  1. Przeznaczeni

Portal rozpoczął działalność w 2005 r. i do tej pory zgromadził przeszło 1 mln użytkowników. Dedykowany jest głównie młodym osobom, dla których wartości katolickie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu. Podobnie jak w przypadku innych tego typu stron, rejestracja jest darmowa, niemniej chcąc uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, trzeba opłacić członkostwo. W tym zakresie do wyboru są warianty Premium oraz Premium VIP – wysokość rocznych opłat wynosi odpowiednio 99 zł i 124 zł.

  1. Czysteserca.pl

Czysteserca.pl to portal dla osób w różnym wieku deklarujących przywiązanie do chrześcijańskich wartości i tradycji. Rodakom żyjącym nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach na świecie, umożliwia nawiązywanie znajomości, poznawanie przyjaciół oraz poszukiwanie partnerki/partnera. Założyć konto na stronie oraz korzystać z podstawowej jego wersji można za darmo, lecz wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Po wykupieniu abonamentu do dyspozycji są wszystkie opcje pozwalające sprawnie wyszukiwać użytkowników, których profile odpowiadają indywidualnym preferencjom.

  1. Zapisanisobie.pl

Jeszcze jeden serwis dla katolików, którzy szukają miłości w internecie. Istnieje od 2007 r. – do 2012 r. był całkowicie bezpłatny. Obecnie pełne uczestnictwo jest płatne – to koszt rzędu minimum 25 zł za rok. Wniesienie wyższej opłaty niż minimalna powoduje proporcjonalne wydłużenie okresu, w jakim użytkownik ma do dyspozycji pełną funkcjonalność portalu. Zrzesza on ponad 50 tys. użytkowników. Przeznaczony jest nade wszystko dla katolickich singli oraz dla osób, które mają możliwość zawarcia bez przeszkód sakramentu małżeństwa.

  1. Singlowanie.pl
Przeczytaj również:  Badoo opinie o portalu randkowym - Czy warto się zarejestrować?

To stosunkowo młody portal randkowy – powstał w 2015 r. Liczba jego użytkowników wynosi aktualnie nieco ponad 11,5 tys. Adresowany jest do ludzi z wartościami, którzy dzięki randkom online pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Po darmowej rejestracji użytkownik ma prawo korzystać z usług portalu w podstawowym, ograniczonym zakresie. Płatne warianty obejmują II i III poziom członkostwa różniące się przypisanymi im funkcjonalnościami, a co za tym idzie także i opłatami wynoszącymi 15 oraz 25 zł za rok.

Portale randkowe dla katolików
2 (40.19%) 108 ocena

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

9
Irys33 pisze 2 stycznia 2018

Wow! Nie wiedziałem, że w ogóle takie portale istnieją :O W sumie fajna opcja dla osób mocno wierzących, którzy poszukują miłości…

Odpowiedz
kasiex_32 pisze 3 stycznia 2018

O kurczę! To są takie portale? W sumie fajnie. Dla niektórych wiara i wartości chrześcijańskie są niesamowicie ważne więc dobrze, że takie portale powstają.

Odpowiedz
Andrzej_xx pisze 4 stycznia 2018

Założyłem niedawno konto na portalu Singlowanie.pl i jestem pozytywnie zaskoczony. Wizualnie strona prezentuje się pięknie, od strony technicznej też wszystko ok. Do tego osoby zarejestrowane myślą poważnie o związkach.

Odpowiedz
pearlbeauty pisze 8 stycznia 2018

Nie byłam do końca pewna czy randki w internecie są dla mnie… ale nie żałuję. Nawiązałam dzięki przeznaczeni – kontakt z bardzo ciekawą i wartościową osobą. Mam nadzieję, że coś z tego będzie…

Odpowiedz
fiona pisze 10 stycznia 2018

Jak toś chcę poznać osobę wierzącą i praktykującą z którą dzieliłby swoje wartości, to dla czego nie!

Odpowiedz
eliza pisze 15 stycznia 2018

Jakoś jestem sceptycznie nastawiona do tego typu portali, pewnie pełno tam świrów ;c

Odpowiedz
sylwunia pisze 20 lutego 2018

A ja tam uważam, że to jest godne podziwu szukać osób wierzących, którzy nie interesują się tyłkiem, tylko duszą. Szacun 🙂

Odpowiedz
Bogusia pisze 15 maja 2018

Dla katolikow jak najbardzej

Odpowiedz
Maria pisze 15 grudnia 2018

Zapisał się na portal single niestety jest to fikcja nie mozna skontaktowac się żadną osoba zarówno nikt nie odczyta twojej poczty

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz