Szukaj

Portale randkowe dla katolików

Zgodnie ze statystykami Polacy są narodem katolickim, chociaż deklaracja wyznania dla każdej wierzącej osoby oznacza co innego. Dla wielu ludzi jest to życie w zgodzie z chrześcijańskimi wartościami – i to właśnie z myślą o nich zaczęły powstawać katolickie portale randkowe. Gdzie zatem szukać drugiej połowy podążającej za naukami Kościoła? Oto kilka propozycji.

 1. Przeznaczeni

Portal rozpoczął działalność w 2005 r. i do tej pory zgromadził przeszło 1 mln użytkowników. Dedykowany jest głównie młodym osobom, dla których wartości katolickie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu. Podobnie jak w przypadku innych tego typu stron, rejestracja jest darmowa, niemniej chcąc uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, trzeba opłacić członkostwo. W tym zakresie do wyboru są warianty Premium oraz Premium VIP – wysokość rocznych opłat wynosi odpowiednio 99 zł i 124 zł.

 1. Czysteserca.pl

Czysteserca.pl to portal dla osób w różnym wieku deklarujących przywiązanie do chrześcijańskich wartości i tradycji. Rodakom żyjącym nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach na świecie, umożliwia nawiązywanie znajomości, poznawanie przyjaciół oraz poszukiwanie partnerki/partnera. Założyć konto na stronie oraz korzystać z podstawowej jego wersji można za darmo, lecz wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Po wykupieniu abonamentu do dyspozycji są wszystkie opcje pozwalające sprawnie wyszukiwać użytkowników, których profile odpowiadają indywidualnym preferencjom.

 1. Zapisanisobie.pl

Jeszcze jeden serwis dla katolików, którzy szukają miłości w internecie. Istnieje od 2007 r. – do 2012 r. był całkowicie bezpłatny. Obecnie pełne uczestnictwo jest płatne – to koszt rzędu minimum 25 zł za rok. Wniesienie wyższej opłaty niż minimalna powoduje proporcjonalne wydłużenie okresu, w jakim użytkownik ma do dyspozycji pełną funkcjonalność portalu. Zrzesza on ponad 50 tys. użytkowników. Przeznaczony jest nade wszystko dla katolickich singli oraz dla osób, które mają możliwość zawarcia bez przeszkód sakramentu małżeństwa.

 1. Singlowanie.pl
Przeczytaj również:  Portale randkowe dla seniorów

To stosunkowo młody portal randkowy – powstał w 2015 r. Liczba jego użytkowników wynosi aktualnie nieco ponad 11,5 tys. Adresowany jest do ludzi z wartościami, którzy dzięki randkom online pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Po darmowej rejestracji użytkownik ma prawo korzystać z usług portalu w podstawowym, ograniczonym zakresie. Płatne warianty obejmują II i III poziom członkostwa różniące się przypisanymi im funkcjonalnościami, a co za tym idzie także i opłatami wynoszącymi 15 oraz 25 zł za rok.

Udostępnij:

 1. Wow! Nie wiedziałem, że w ogóle takie portale istnieją :O W sumie fajna opcja dla osób mocno wierzących, którzy poszukują miłości…

 2. O kurczę! To są takie portale? W sumie fajnie. Dla niektórych wiara i wartości chrześcijańskie są niesamowicie ważne więc dobrze, że takie portale powstają.

 3. Założyłem niedawno konto na portalu Singlowanie.pl i jestem pozytywnie zaskoczony. Wizualnie strona prezentuje się pięknie, od strony technicznej też wszystko ok. Do tego osoby zarejestrowane myślą poważnie o związkach.

 4. Nie byłam do końca pewna czy randki w internecie są dla mnie… ale nie żałuję. Nawiązałam dzięki przeznaczeni – kontakt z bardzo ciekawą i wartościową osobą. Mam nadzieję, że coś z tego będzie…

 5. Jak toś chcę poznać osobę wierzącą i praktykującą z którą dzieliłby swoje wartości, to dla czego nie!

 6. Jakoś jestem sceptycznie nastawiona do tego typu portali, pewnie pełno tam świrów ;c

 7. A ja tam uważam, że to jest godne podziwu szukać osób wierzących, którzy nie interesują się tyłkiem, tylko duszą. Szacun 🙂

 8. Dla katolikow jak najbardzej

 9. Zapisał się na portal single niestety jest to fikcja nie mozna skontaktowac się żadną osoba zarówno nikt nie odczyta twojej poczty

 10. Czy są jakieś portale katolickie całkowicie za darmo? Powiedzcie

 11. Ah wszędzie można odnaleźć swoją miłość.Ale Teraz mamy listopad 2020 ciężkie czasy.Ja uważam osobiście że napewno można poznać kogoś wartościowego . Dużo wspaniałych kobiet jest na portalach katolickich..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.