Erodate.pl opinie i skargi o portalu. Czy warto się zarejestrować?

Co to jest erodate.pl?

Erodate.pl to platforma internetowa proponująca swoim użytkownikom randki o charakterze erotycznym. Portal jest skierowany przede wszystkim do osób, które nie mają zahamowani seksualnych i które pragną przeżyć namiętne chwile bez zobowiązań. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad milion użytkowników, którzy komunikują się ze sobą za pośrednictwem erodate.pl i umawiają na seks-randki w celu zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych.

Poza umawianiem się na randki serwis umożliwia także umieszczanie różnego rodzaju ogłoszeń skierowanych do konkretnych użytkowników.

erodate

Zasady

Korzystanie z www.erodate.pl wiąże się z kilkoma podstawowymi zasadami:

  • jest to portal tylko i wyłącznie dla dorosłych;
  • warunkiem korzystania jest pełna dyskrecja;
  • należy szanować fantazje seksualne innych użytkowników

Koszt

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Podstawowe konto także. Jednak, jeśli ktoś chce pełniej korzystać z serwisu, warto wykupić konto VIP. Koszt korzystania z konta VIP to ok. 30 zł za miesiąc (można wykupić także dostęp na okres 10 dni, koszt: 9 zł + VAT). Serwis udostępnia także szereg dodatkowo płatnych usług (opisanych w zakładce Członkowstwo). Opłaty można dokonać kartą kredytową, przelewem lub za pośrednictwem sms-a. Wszelkie opłaty są anonimowe.

Informacje praktyczne

Właścicielem strony www.erodate.pl jest spółka „Way of Brave Ltd”. Z administracją serwisu można się skontaktować e-mailowowo.

Erodate Opinie o portalu:

Stronka rewelacyjna! Można poznać wiele świetnych dziewczyn i nieźle się pobawić. A potem nikt nad uchem nie marudzi, haha Polecam!”

Korzystałam już kilka razy ze randek dzięki erodate.pl. Przyznaję, że spotkania były bardzo namiętne. W końcu mogłam spróbować rzeczy, których nigdy dotąd nie próbowałam! Pewnie jeszcze nie raz spróbuję.”

Zarejestrowałem się kilka miesięcy temu. Wchodzę tu zawsze, gdy chcę się nakręcić. Jestem bardzo zadowolony!”

Zapraszamy do dodawania opinii o Erodate.pl w komentarzach poniżej.

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

4 komentarze
Amika pisze 6 lipca 2016

Kusi mnie ten portal i pewnie założę tam konto. Tylko zastanawiam się czy gwarantują dyskrecje? nie chciałabym, żeby wszyscy o tym wiedzieli.

Odpowiedz
Mirek pisze 6 lipca 2016

Ja mam tam konto i jestem zadowolony. Portal gwarantuje dyskrecje także nie masz czego się obawiać;) Polecam osobom. które szukają przygód;p

Odpowiedz
Aska pisze 6 lipca 2016

Ja mam konto od 2015 roku i poznałam naprawdę uczciwego przystojnego faceta z którym się już spotkałam kilka razy. Podoba mi się ten portal. jeśli mam ochotę to odpisuje jeśli nie to nie. Nie ma chamstwa można poznać naprawdę fajnych ludzi nie idąc z nimi do łózka. Tak wiec POLECAM

Odpowiedz
Genocide pisze 18 stycznia 2017

zenada, 2 osoby podaly mi lewy numer, nie odpisaly nic! pewnie profile lewe i tylko chca kase szmaty za zdjecia brac. porazka

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz