Szukaj

Erodate.pl opinie i skargi o portalu. Czy warto się zarejestrować?

Co to jest erodate.pl?

Erodate.pl to platforma internetowa proponująca swoim użytkownikom randki o charakterze erotycznym. Portal jest skierowany przede wszystkim do osób, które nie mają zahamowani seksualnych i które pragną przeżyć namiętne chwile bez zobowiązań. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad milion użytkowników, którzy komunikują się ze sobą za pośrednictwem erodate.pl i umawiają na seks-randki w celu zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych.

Poza umawianiem się na randki serwis umożliwia także umieszczanie różnego rodzaju ogłoszeń skierowanych do konkretnych użytkowników.

erodate

Zasady

Korzystanie z www.erodate.pl wiąże się z kilkoma podstawowymi zasadami:

  • jest to portal tylko i wyłącznie dla dorosłych;
  • warunkiem korzystania jest pełna dyskrecja;
  • należy szanować fantazje seksualne innych użytkowników

Koszt

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Podstawowe konto także. Jednak, jeśli ktoś chce pełniej korzystać z serwisu, warto wykupić konto VIP. Koszt korzystania z konta VIP to ok. 30 zł za miesiąc (można wykupić także dostęp na okres 10 dni, koszt: 9 zł + VAT). Serwis udostępnia także szereg dodatkowo płatnych usług (opisanych w zakładce Członkowstwo). Opłaty można dokonać kartą kredytową, przelewem lub za pośrednictwem sms-a. Wszelkie opłaty są anonimowe.

Erodate to najbardziej znany w Polsce portal randkowy / erotyczny dla dorosłych, który działa dokładnie od 2007 roku.
Serwis pozwala nie tylko poznać partnerów na namiętne i niezapomniane randki, ale również użytkownicy mogą pisać z innymi na czacie, zakładać wątki na forum, przeglądać seksowne zdjęcia. Na Erodate można znaleźć partnera na jedną noc, ale kto wie, być może okaże się tym jedynym na całe życie.

erodate

Rejestracja w serwisie jest zupełnie bezpłatna, wystarczy na głównej stronie wypełnić podstawowe informacje oraz podać swoje upodobania. Jednak w celu pełnego korzystania ze wszystkich możliwości oraz usług dostępnych na portalu Erodate, użytkownicy muszą wykupić abonament, jego koszt to około 40 zł za 3 miesiące, co w porównaniu do pozostałych tego typu serwisów wydaje się nie być zbyt wygórowaną ceną.

Przeczytaj również:  Portal randkowy C-Date - opinie użytkowników. Randki bez zobowiązań.

Do zalet serwisu można zaliczyć spory wybór różnych funkcji oraz ofert, łatwość w wyszukiwaniu i doborze odpowiednich partnerów, a także szybkość w kontaktach z BOK. Minusem bez wątpienia jest fakt, iż opłacenie abonamentu jest obowiązkowe, w innym przypadku użytkownicy nie mogą oglądać profili, a także mają ograniczony limit wyświetlanych rekordów.

Informacje praktyczne

Właścicielem strony www.erodate.pl jest spółka „Way of Brave Ltd”. Z administracją serwisu można się skontaktować e-mailowowo.

Erodate Opinie o portalu:

Stronka rewelacyjna! Można poznać wiele świetnych dziewczyn i nieźle się pobawić. A potem nikt nad uchem nie marudzi, haha Polecam!”

Korzystałam już kilka razy ze randek dzięki erodate.pl. Przyznaję, że spotkania były bardzo namiętne. W końcu mogłam spróbować rzeczy, których nigdy dotąd nie próbowałam! Pewnie jeszcze nie raz spróbuję.”

Zarejestrowałem się kilka miesięcy temu. Wchodzę tu zawsze, gdy chcę się nakręcić. Jestem bardzo zadowolony!”

Zapraszamy do dodawania opinii o Erodate.pl w komentarzach poniżej.

Udostępnij:

  1. Kusi mnie ten portal i pewnie założę tam konto. Tylko zastanawiam się czy gwarantują dyskrecje? nie chciałabym, żeby wszyscy o tym wiedzieli.

  2. Ja mam tam konto i jestem zadowolony. Portal gwarantuje dyskrecje także nie masz czego się obawiać;) Polecam osobom. które szukają przygód;p

  3. Ja mam konto od 2015 roku i poznałam naprawdę uczciwego przystojnego faceta z którym się już spotkałam kilka razy. Podoba mi się ten portal. jeśli mam ochotę to odpisuje jeśli nie to nie. Nie ma chamstwa można poznać naprawdę fajnych ludzi nie idąc z nimi do łózka. Tak wiec POLECAM

  4. zenada, 2 osoby podaly mi lewy numer, nie odpisaly nic! pewnie profile lewe i tylko chca kase szmaty za zdjecia brac. porazka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.