Mydwoje.pl – Opinie, Recenzja portalu randkowego.

Mydwoje.pl

Mydwoje.pl to internetowy serwis matrymonialny dla wymagających osób, które nie raczej nie są zainteresowane przygodami, a wręcz przeciwnie poszukują stałego i poważnego związku. Portal powstał w 2007 roku i w ubiegłym roku liczba zarejestrowanych użytkowników wyniosła ponad 500 tysięcy. Według dostępnych informacji każdego dnia w serwisie loguje się około 15 tysięcy nowych osób. Co wyróżnia portal Mydwoje.pl wśród innych tego typu randkowych serwisów? Osoby samotne są kojarzone i dopasowywane na podstawie wyników psychologicznego testu zgodności osobowości partnerów, który został stworzony przez doświadczonego psychologa i terapeutę małżeńskiego.

Jak wygląda rejestracja?

W celu zarejestrowania swojego konta na portalu Mydwoje.pl należy wypełnić prosty i intuicyjny formularz podając takie dane jak email, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Po aktywacji profilu można już go dokładnie wypełnić oraz dodać zdjęcie i oczywiście wypełnić specjalny test osobowości. Wszystko zajmuje około 30 minut.

Mydwoje.pl konto bezpłatne i konto premium

Darmowe konto na portalu jest dosyć ograniczone i tak naprawdę służy jedynie do ogólnego sprawdzenia serwisu. Jeśli zależy nam na korzystaniu z pełnej funkcjonalności należy wybrać jeden z pakietów dostępnych w koncie „Premium”. Ceny wyglądają następująco:

 • 1 miesiąc abonamentu – 60 zł
 • 3 miesiące abonamentu – 95 zł
 • 6 miesięcy abonamentu – 180 zł
 • 12 miesięcy abonamentu – 240 zł

Zalety i wady serwisu Mydwoje.pl

Głównymi zaletami portalu są m.in. specjalistyczny test osobowości, spora liczba ofert i kryteriów wyszukiwania, wersja mobilna, oferty dla obcokrajowców i Polaków mieszkających zagranicą, szybka i profesjonalna obsługa klienta. Natomiast minusem portalu może okazać się dla niektórych dosyć kosztowny abonament oraz fakt, iż możliwość przeglądania profili innych użytkowników jest niestety płatna.

Mydwoje.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących poważnego i stałego związku opartego na podobnych charakterach i zainteresowaniach. Dzięki profesjonalnemu testowi osobowości oszczędzasz czas oraz nerwy, ponieważ zyskujesz duże prawdopodobieństwo, że dobrane do Ciebie osoby będą odpowiadać Twoim wymaganiom.

Przeczytaj również:  Portale randkowe dla katolików
 1. Dobrze, że istnieją portale, które umożliwiają (w tym m. in. też mi) zawarcie znajomości wirtualnej, która może doprowadzić później do poznawania wybranej osoby w świecie realnym. Portal MyDwoje jest moim zdaniem jednym z najbardziej profesjonalnych, na których byłam. Duża liczba osób do poznania oraz szczegółowe wizytówki dostarczają wiedzy na temat drugiej osoby

 2. Fajny portal, dużo ciekawych osób, które chętnie bym poznała 🙂

 3. Asia “boboasica” Bobowska

  A ja właśnie nie uważam, że abonament jest wadą mydwoje. Moim zdaniem nie jest on
  jakoś bardzo wysoki (95 zł za 3 miesiące, czyli ok.30 zł miesięcznie, bez
  przesady…), ale moim zdaniem to właśnie stanowi pewien powód, że na tym
  portalu są normalni ludzie i jest ich tak dużo. Przynajmniej na mnie to tak
  zadziałało, że skoro jest to portal płatny, ludzie wydają pieniądze, żeby po
  prostu mieć tam konto, to znaczy, że rzeczywiście kogoś szukają. I angażują
  się w to, po pierwsze wypełniając czasochłonny test, swoją wizytówkę, ale
  dodatkowo płacąc. Dla mnie to jest akurat zaleta, ponieważ byłam wcześniej na
  kilku darmowych portalach i wiem, że są tam ludzie, którzy zakładają tam
  konto po prostu dla żartów, które raz wejdą na portal, a później w ogóle
  zapominają, że mają tam konto czy po prostu oszustów. A taka opłata, moim
  zdaniem jednak niezbyt wysoka, stanowi taką wstępną „selekcję” na
  mydwoje, ja mam wrażenie, że to sprawia, że konto założą faktycznie osoby
  szukające na poważnie.

 4. Bardzo fajny portal, dla osób szukających poważnego związku. Najważniejsze w tym portalu jest to, że ludzie nastawieni się na dojrzałe związki, gotowi są na to i z tego powodu tak mi się on spodobał. Bo z tego co zauważyłam na innych portalach, podejście ludzi jest nieco inne, bardziej chodzi o jakieś luźniejsze znajomości, bez zobowiązań. Jak najbardziej mogę polecić ten portal, zwłaszcza ze względu na bardzo fajny test dopasowania partnerskiego i jego wiarygodne wyniki, które bardzo pomagają w doborze odpowiedniego partnera. Ale jak ktoś szuka luźniejszych znajomości czy chce tylko sobie poflirtować przez internet, to polecam jednak jakiś inny portal, mniej poważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.