Portal Przeznaczeni – Informacje, cennik, opinie

Relacje pozytywnie wpływające na jakość życia leżą w interesie każdego człowieka. W jaki sposób je nawiązywać? Służą do tego m.in. portale randkowe, których w internecie powstaje coraz więcej. Wśród nich znajduje się serwis Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni.pl – dla kogo?

Przeznaczeni.pl to portal założony w 2005 r. i zrzeszający obecnie ponad 1 mln użytkowników. Jego przewodnim założeniem – jak zaznaczają twórcy – jest umożliwienie budowania bliższych relacji bazujących na wartościach humanistycznych, religijnych i społecznych. Serwis adresowany jest w głównej mierze do młodych ludzi, w których życiu powyższe wzorce postępowania i tradycje odgrywają bardzo ważną rolę. Przeznaczeni.pl jest laureatem branżowych wyróżnień, m.in. w 2014 r. serwisowi przyznano dwie prestiżowe nagrody iDateAwards. Chlubi się też tym, że poleca go wiele znanych osób, w tym Małgorzata Kożuchowska, Szymon Hołownia, Przemysław Babiarz czy Jan Pospieszalski. Na stronie znaleźć można historie par, które poznały się za pośrednictwem omawianego portalu, a także mnóstwo porad i artykułów dotyczących m.in. randkowania, życia singli oraz związków.

Przeznaczeni.pl – rejestracja i opłaty

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i można przeprowadzić ją na dwa sposoby:

  • zakładając konto w tradycyjny sposób poprzez wypełnienie formularza – jest widoczny po wejściu na stronę główną,
  • logując się przez Facebooka.

Nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto podstawowe, które umożliwia korzystanie tylko z niektórych funkcjonalności serwisu ograniczonych praktycznie do przeglądania profili z całej Polski bez udogodnień w postaci wyszukiwania po miastach itp. Aby uzyskać pełny dostęp do usług świadczonych przez portal, należy wnieść opłatę za:

  • konto Premium – 99zł/rok; funkcjonalności: prowadzenie korespondencji z innymi użytkownikami, komentowanie zdjęć, wpisy do Księgi Gości, sprawdzanie kto przeglądał profil,
  • konta Premium VIP – 124 zł/rok; funkcjonalności: wszystkie oferowane w ramach konta Premium plus możliwość odbierania wiadomości wysyłanych przez użytkowników nieopłaconych, zmiana tapety pod profilem, anonimowe przeglądanie innych profili.
Przeczytaj również:  Gdzie poznać wartościowe osoby - Pani pozna Pana lub Pan pozna Panią

Osoby, które nie chcą przedłużać płatnego członkostwa, muszą pamiętać o wypowiedzeniu umowy – stosowne informacje na temat zamieszczone są w regulaminie.

Podsumowanie

Przeznaczeni.pl to jeden z portali randkowych stworzonych z myślą o młodych osobach wyznających wartości katolickie. Strona jest skonstruowana w sposób jasny i przejrzysty – nawet początkujący użytkownik nie będzie mieć problemów z poruszaniem się po niej. Dla niektórych minusem są wysokości opłat za członkostwo.

  1. To co się dzieje w ostatnim czasie na Waszym portalu zakrawa na kpiny.Dotychczas było Ok.Ostatnio po zmianie szaty graficznej dzieją sie cuda niewidy . Na otwarcie strony trzeba czekać nie wiadomo ile a na moim komputerze stacjonarnym zapomnij o logowaniu się na swoją stronę. Jestem na portalu jakiś czas i mam porównanie jak było i jak jest.Było dobrze a jest fatalnie.W najbliższym czasie rezygnuje z Waszych usług bo nie tylko ze jesteście najdroższym portalem to poszliscie w kierunku ciemny lud wszystko kupi.Z poważaniem Tadeusz.

  2. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym portalu, ale bardzo mnie zaciekawiła idea. Chętnie poczytam więcej informacji i może nawet założę konto 😉

  3. Napiszcie więcej opinii o tym portalu Przeznaczeni.pl ;D Chciałabym założyć tam konto, ale mam wątpliwości, także czekam na więcej recenzji 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.