Szukaj

Portale randkowe dla Polaków za granicą – 5 portali

Mieszkasz za granicą i marzy Ci się randka z bratnią duszą z Polski? Nie wiesz, gdzie znaleźć najlepszą kandydatkę lub kandydata? Oto kilka propozycji portali randkowych dla Polaków za granicą, dzięki którym uda Ci się wyszukać odpowiednią osobę. Zobacz również najpopularniejsze portale randkowe.

 1. Edarling

Edarling to jeden z najpopularniejszych portali w Europie. Dzięki określeniu  lokalizacji możemy poznać osoby z konkretnego kraju. Możemy poznać wartościowe osoby dzięki testowi osobowości (dopasowania do innych osób).

 1. MyDwoje.pl

MyDwoje to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów randkowych. Korzystanie z jego wersji podstawowej jest darmowe, ale bez wykupienia abonamentu nie ma możliwości nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami. Kojarzenie par odbywa się na podstawie informacji podawanych w bezpłatnym teście doboru partnerskiego. Portal prowadzi również działalność w charakterze zagranicznego biura matrymonialnego, za pośrednictwem którego panie mają dostęp do ogłoszeń zamieszczanych przez mężczyzn z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Aby z tej opcji korzystać, należy: zarejestrować się w PolishHarmony przez MyDwoje lub – w przypadku posiadania konta w MyDwoje – stworzyć wizytówkę w angielskiej lub niemieckiej wersji językowej. PolishHarmony to niemieckojęzyczny serwis matrymonialny działający wewnątrz MyDwoje.

 1. PolishCupid.net

PolishCupid to jeden z nowszych serwisów randkowych stworzonych z myślą o Polkach i Polakach żyjących poza granicami ojczyzny. Podobnie jak na innych tego typu stronach, korzystanie z najbardziej podstawowych funkcji nie wiąże się z koniecznością uiszczania opłat. Niemniej chcąc mieć do dyspozycji pełne możliwości portalu, trzeba aktywować konto Premium, VIP lub Premium-VIP. PolishCupid.net ma zasięg międzynarodowy, niemniej jeśli kogoś interesują konkretne kraje, ma do wyboru wersje strony działające w następujących państwach: UK, USA, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Hiszpania, Szwecja oraz Dania.

 1. Polskieserca.pl

To kolejna propozycja serwisu randkowego dla Polek i Polaków na emigracji. Dostępna jest w polskiej i angielskiej wersji językowej. Serwis zrzesza ponad 1,3 mln użytkowników i funkcjonuje w UK, USA, Irlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Kanadzie, Australii, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Danii, we Włoszech oraz oczywiście w Polsce. Rejestracja jest bezpłatna. Użytkownicy mogą zdecydować się na konto Premium, VIP lub Premium+VIP.

 1. Samotneserca.pl
Przeczytaj również:  Portal Przeznaczeni - Informacje, cennik, opinie

SamotneSerca.pl to nowoczesny portal randkowy dla singli z Polski szukających swej drugiej połówki w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Kanadzie,  Niemczech, Norwegii, Rosji, Szwecji, UK, USA, na Ukrainie oraz we Włoszech. Nawiązywanie kontaktów z rodakami na emigracji umożliwia stworzona w ramach serwisu Strefa Polonii.

 

Udostępnij:

 1. Witam moim zdaniem najlepszy portal, to Edarling. W UK jest bardzo popularny i wiele osób, nawet moich znajomych z niego korzysta. Dzięki niemu można poznać wiele wspaniałych kobiet, nie tylko w Polsce.

 2. Uważam, że portale randkowe, które umożliwiają spotkanie się osób poza granicami Polski, to świetna sprawa. Wiele moich koleżanek, które np. mieszkają w Szwecji korzysta z MyDwoje.pl i dzięki temu mogą umawiać się na “polskie randki”. Wbrew pozorom na takich portalach zarejestrowanych jest wiele polaków i można kogoś fajnego poznać. 🙂

  1. Osoby, które mieszkają za granicą, strasznie tęsknią za kontaktem z rodakami. Nawet po prostu chcą pogadać, spotkać się, bo czasem idzie zwariować. Wiem to z doświadczenia…

 3. Hejka 😉 Zgadzam się z przedmówcami. Osoby, które nie mieszkają w Polsce, bo wyjechały za lepszą pracą i lepszym życiem wcale nie są aż tak szczęśliwi jak się może wydawać. Przeważnie jadą tam sami, albo ze znajomymi i zamykają się na swój mały świat. Rozmawiają jedynie z rodziną przez różne komunikatory, a ich życie prywatne zamiera. Bardzo dużo Polaków rejestruje się na portalach randkowych, bo to czasem jedyna szansa na normalny kontakt z innymi osobami i odskocznia od dnia codziennego.

 4. Polecam Edarling. Wielu polaków za granicą jest zarejestrowanych na tym portalu i szansa na poznanie kogoś wartościowego jest spora 🙂

 5. Polecam PolishCupid.net nowy portal, podstawowa wersja bezpłatna i jest już dużo zarejestrowanych np. w Holandii i Szwecji…;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.