jak poderwać dziewczynę przez internet?

5 sposobów jak poderwać dziewczynę przez internet

Internet to obecnie najpotężniejszy środek masowego przekazu i jednocześnie narzędzie umożliwiające zawieranie nowych znajomości. Podryw w sieci również nie należy dziś do rzadkości – coraz więcej par poznaje się w ten właśnie sposób. Chciałbyś poderwać przez internet fajną dziewczynę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto 5 niezawodnych sposobów, dzięki którym dowiesz się jak poderwać dziewczynę przez internet.

Zaczynajmy. 5 zasad, o których musisz pamiętać:

1. Po pierwsze – zadbaj o wizerunek

jak poderwać dziewczynę przez internet?
Żadną tajemnicą nie jest, że w dzisiejszych czasach nawet pracodawcy sprawdzają kandydatów pod kątem tego, co zamieszczają oni w sieci. Kwestie związane z wizerunkiem są zatem niezwykle ważne – powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” nabiera tu szczególnego znaczenia. Pamiętaj – diabeł tkwi w szczegółach. Zwróć uwagę m.in. na zdjęcia profilowe zamieszczane na portalach społecznościowych czy na serwisach randkowych, a także na treść notek o sobie. Naprawdę dobrze przemyśl to, co piszesz na swój temat – i pamiętaj, nie oszukuj. Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Po drugie – naucz się rozmawiać „o niczym”

o czym rozmawiać z dziewczyną

Zastanawiasz się O czym rozmawiać z dziewczyną przez internet? Rozmawiaj z nią bez stresu, jak z koleżanką czy znajomym. Pomaga też sztuka prowadzenia luźnej i niezobowiązującej konwersacji jest wbrew pozorom bardzo cenna. Dziewczyny to uwielbiają, serio. Takie gawędzenie „o niczym” może się okazać wstępem do długiej i pasjonującej rozmowy, a przy okazji pozwala „wybadać” drugą osobę – czy ma poczucie humoru i dystans do siebie, czy nie ma problemu z wrzuceniem na luz etc.

Po trzecie – wyjdź poza utarte schematy

pomysły na randkę

Jak ognia unikaj standardowych zaczepek w stylu „hej”, „chcę cię poznać” czy „co słychać?”. Nie chodzi rzecz jasna o to, by za wszelką cenę silić się na oryginalność, bo sztuczność nie popłaca, ale jeśli chcesz poznać interesującą dziewczynę, to sam bądź interesujący. Wytęż szare komórki i pokuś się o sformułowanie wiadomości, na którą ona będzie chciała odpisać. Po prostu.

Przeczytaj również:  5 pomysłów o czym rozmawiać z dziewczyną lub z chłopakiem

Znajdź oryginalny pomysł na randkę i wyróżnij się na tle innych mężczyzn. Pokaż, że jesteś pewny siebie i spontaniczny.

Po czwarte – bądź kulturalny

kultura i klasa

Wielu facetów odmowę czy brak reakcji traktuje w kategoriach osobistej porażki, która domaga się pomsty. Nie każda dziewczyna musi Ci się wydawać ciekawa – to działa też i w drugą stronę. Może nie jesteś w jej typie, a może miała inny powód, by Ci nie odpisać lub odprawić Cię z kwitkiem? Przejdź nad tym do porządku dziennego i w żadnym wypadku nie zachowuj się jak zwykły cham. Nie obrażaj się i nie denerwuj, to się mija z celem.

Po piąte – traktuj ją poważnie

randki przez internet

Żaden człowiek nie lubi być traktowany przedmiotowo, a przedstawicielki płci pięknej są bardziej uczulone na takie zachowania. Pisząc do dziewczyny, nie nawiązuj do jej zewnętrznego wyglądu. Skup się na informacjach, jakie zamieściła w sieci. Pytaj np. o zainteresowania, skoncentruj się na cechach charakteru itp. To sprawi, że Twoje notowania od razu pójdą w górę – ona dostrzeże w Tobie kogoś, komu warto poświęcić uwagę.

 

5 sposobów jak poderwać dziewczynę przez internet
5 (100%) 3 ocena

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

3 komentarze
Szart34 pisze 3 lipca 2017

Świetny poradnik! Fajnie że trafiłem na ten artykuł, bo dla mnie każdy sposób jak poderwać dziewczynę jest bardzo ciekawy 😉

Odpowiedz
tomy pisze 4 lipca 2017

Do tych 5 sposobów jak poderwać dziewczynę dopisałbym 6 punkt, który nazwałbym – ” Zainwestuj w słownik ortograficzny, a na pewno ją zdobędziesz” haha

Odpowiedz
Ula pisze 11 września 2017

Nawet rozmowa o niczym może być super, gdy mężczyzna potrafi się ładnie i z kulturą wypowiadać 🙂
Słowa nom, cio tam itp. zostawcie drodzy Panowie dla małych dzieci :))

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz