Badoo opinie o portalu randkowym – Czy warto się zarejestrować?

Największy na świecie serwis randkowy odwiedza dziennie ponad 50 milionów ludzi, a liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 257 milionów.

O czym to świadczy? Przede wszystkim o dobrze dopasowanym programie serwisu, który przy pomocy odpowiednich skryptów pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze niż dotąd poszukiwanie partnerów. Serwis Badoo dzieli się tak naprawdę na kilka programów, ale połączone w całość (korzystanie ze wszystkich opcji) pozwalają na bardzo szybkie znalezienie partnera, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

badoo

Strona główna portalu Badoo

Wiadomo, że nawet w sieci nie każdy jest na tyle odważny, aby “zagadać” do obcej osoby. Program “dopasowania” powstał z myślą o takich osobach. Zabawa polega na odnalezieniu dla nas partnera metodą “chybił – trafił”. Najpierw program analizuje nasze wymagania w stosunku do partnera, a następnie zaczyna poszukiwania. W oparciu o specjalny skrypt, program stara się szukać partnerów mieszkających jak najbliżej nas.

Specjalna strona z rejestracją w Badoo. Kliknij i sprawdź.

Badoo non stop

Serwis posiada rozbudowany system czatowania, który jest responsywny. Dzięki temu możemy czatować na okrągło z każdej dostępnej platformy multimedialnej (komórka, smartfon, tablet, laptop itd.). Warto zaznaczyć, że system czatowania jest bardzo rozbudowany. Zapamiętuje on osoby z którymi czatowaliśmy dzięki czemu po zalogowaniu się na konto możemy w kilka sekund ponownie nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem.

Blisko Ciebie

Program “Ludzie w okolicy” jest bardzo podobny do programu “dopasowania”, choć tutaj nacisk kładziony jest już głównie na odległość pomiędzy nami a potencjalnym partnerem. Badoo posiada prawdopodobnie najlepszy na świecie tego typu program i cieszy się on wielkim zainteresowaniem. Aż 50% związków powstaje dzięki udziale tego skryptu. Warto zaznaczyć, że serwis nie podaje dokładnej lokalizacji (system zabezpieczeń), a jedynie nazwę miasta lub okolicy.

Czy warto posiadać konto na Badoo?
Z pewnością tak. Ilość i jakość programów to koń pociągowy tego serwisu.

Przeczytaj również:  Erodate.pl opinie i skargi o portalu. Czy warto się zarejestrować?

Kliknij tutaj i zarejestruj profil w Badoo i znajdź pary

Czat wideo w Badoo

Innowacją, którą jako pierwsze wprowadziło Badoo, są wideorozmowy. Przedsiębiorstwo zdecydowało się wprowadzić tę funkcję jako pierwsze, co bardzo dobrze świadczy o danej platformie. Co ważne, wideorozmowy zostały uruchomione globalne, czyli może z nich skorzystać każdy użytkownik bez względu na miejsce zamieszkania. W ten sposób możesz randkować w sieci z osobami ze Stanów Zjednoczonych, a nawet Azji.

Wideorozmowy zostały uruchomione w celu poprawy bezpieczeństwa. Dzięki nim możesz dowiedzieć się, kto jest po drugiej stronie i sprawdzić, czy jest tym, za kogo się podaje. Wideorozmowy zatem to bardzo dobry sposób na sprawdzenie danej osoby jeszcze przed spotkaniem w 4 oczy.

Daleko posunięta prywatność i bezpieczeństwo

Warto również zaznaczyć, że Badoo oferuje wiele funkcji mających na celu zachowanie pewnej prywatności. W swoim panelu użytkownika możesz w łatwy sposób ustalić, które dane widoczne są publicznie, całkowicie ukryte, lub widoczne dla określonej grupy osób. W ten sposób możesz uchronić się przed wyciekiem prywatnych danych, które mogą posłużyć nawet popełnieniu przestępstwa, czy zagrożeniu Twojego bezpieczeństwa.

Ponadto Badoo opracowało własne zasady bezpieczeństwa. Swoisty kodeks zawiera szereg porad dotyczących bezpieczeństwa użytkowników. Możemy wyczytać w nim m.in., że podawanie prywatnych danych osobowych może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Warto również zaznaczyć, że firma Badoo nigdy nie prosi o podanie prywatnych danych za pomocą wbudowanego w platformę komunikatora, co warto mieć na uwadze. Istotna jest również możliwość zgłoszenia użytkowników, którzy zachowują się w niewłaściwy sposób. Wtedy taka osoba jest wnikliwie kontrolowana przez obsługę klienta, lub blokowana.

Kredyty Badoo

Korzystanie z Badoo jest w pełni darmowe, jednak każdy użytkownik ma możliwość wzbogacenia swojego profilu o dodatkowe funkcjonalności. Odbywa się to za pomocą kredytów, które możesz dokupić w każdej chwili, lub zlecić automatyczne doładowanie. Wspomniane kredyty pozwalają na podniesienie profilu w wynikach wyszukiwania, pokazania go w Świetle Reflektorów, czy częstsze pokazywanie w Chybił-Trafił.

Przeczytaj również:  5 darmowych portali randkowych – BEZ OPŁAT. Ranking

Podczas jednego zakupu możesz nabyć 100, 550, 1250 lub 2750 kredytów. W momencie, kiedy zdecydujesz się na automatyczne doładowanie, stan Twoich kredytów zostanie powiększony, kiedy spadnie do 200. Warto pamiętać, że doładowanie możliwe jest dzięki połączeniu Twojego rachunku bankowego z kontem Badoo. Omawianą funkcję możesz wyłączyć w każdym momencie w swoim profilu użytkownika.

Czy warto posiadać konto na Badoo?

Zdecydowanie warto. Platforma pozwala na poznanie nowych kontaktów, a nawet znalezienie drugiej połówki. Funkcje i możliwości, jakie oferuje Badoo, zadowolą każdego użytkownika. Zdecydowana większość funkcji jest w pełni darmowa, jednak warto poświęcić niewielką ilość pieniędzy, aby powiększyć szansę znalezienia ciekawej osoby. Portal zapewnia i przypomina o bezpieczeństwie na każdym kroku, ale mimo to warto być ostrożnym podczas korzystania z platformy.

Kliknij tutaj – Specjalne promocje w Badoo!

Badoo opinie o portalu randkowym – Czy warto się zarejestrować?
3.2 (64.26%) 61 ocena

Udostępnij:

Dodaj swoją opinie w komentarzu

37
Basia24 pisze 3 lipca 2017

Zgadzam się z opiniami poniżej, że na Badoo jest wiele fikcyjnych kont, ale tak naprawdę na innych portulakach jest to samo. Według mojej opinii, Badoo nie jest aż takie złe.
Pisałam, a nawet spotkałam się z kilkoma chłopakami i na moje szczęście nigdy nie trafiłam na oszusta, więc jestem zadowolona 😉

Odpowiedz
heros pisze 2 listopada 2017

Czy to prawda, że można za darmo pisać tylko z dziesięcioma osobami dziennie?

Odpowiedz
  Wiktor24 pisze 19 grudnia 2017

  Coś mi się obiło o uszy, że tak. Są pakiety które trzeba wykupić,żeby się miało pełny dostęp. Ale raczej cena nie odstrasza,także moim zdaniem warto.

  Odpowiedz
Xzy pisze 16 listopada 2017

Co sie stanie jeżeli przekroczy się limit 10 osób dziennie?

Odpowiedz
  lubiecebule pisze 3 stycznia 2018

  Badoo, to pierwszy portal randkowy na którym założyłam konto. W sumie fajny jest 😛 Poznałam na nim wielu chłopaków. Nie spotkałam się jeszcze z żadnym,ale to kwestia czasu haahaha :DD

  Odpowiedz
xzyc pisze 4 stycznia 2018

Wiele się mówi o Badoo. W internecie krąży wiele komentarzy na jego temat i z tego co zauważyłam to zakłada na nim konta dużo młodych osób, które lubią “przygody” jeżeli wiecie co mam na myśli.

Odpowiedz
kornikowa pisze 8 stycznia 2018

Ja tam bardzo sobie chwalę Badoo. Mam profil od jakiegoś czasu i odzew jest spory. Zdarzają się podrywacze matrymonialni, ale to jak wszędzie. Generalnie osoby są fajne i nie ma dużo fikcyjnych kont. Jest w czym wybierać 😀

Odpowiedz
Alex pisze 15 stycznia 2018

Badoo rządzi. 😀 Mam konto od ponad roku i regularnie spotykam się z dziewczynami i szukam idealnej kandydatki na dziewczynę.

Odpowiedz
  olafxx pisze 20 lutego 2018

  Sądzisz, że tam ją właśnie znajdziesz? Ja jestem trochę sceptycznie nastawiony do tego typu kontaktu z drugą osobą. Chociaż nie powiem, kiedyś poznałem na Badoo fajną dziewczynę 😀

  Odpowiedz
Renata pisze 28 maja 2018

Dzięki portalowi bado,poznałam wspaniałego mężczyznę.

Odpowiedz
Mr.M pisze 4 czerwca 2018

Nie polecam. Można napisać do 5 fikcyjnych kont 😀 potem pay2write ;p hah a nawet potrafia konwersacje przerwac w trakcie So low

Odpowiedz
  mosiek pisze 25 lutego 2019

  Nie wiem jak szukałeś, ale u mnie wyglądało to zupełnie inaczej. Bez problemu mogłem pisać do wszystkich połączonych.

  Odpowiedz
  bax pisze 28 lutego 2019

  Nie prawda, bajki opowiadasz, nie możliwe że Ci od razu naliczyli jakieś prowizje. U mnie nic takiego nie miało miejsca, a jestem użytkownikiem badoo już drugi rok.

  Odpowiedz
Anna pisze 30 czerwca 2018

W 2013 poznałam na Badoo swojego męża

Odpowiedz
Karol pisze 25 lutego 2019

Tak na prawdę to świetny sposób na otwarcie się na innych ludzi. Jeśli ktoś szuka stałego związku, to może się zdziwić, że na badoo na prawdę można znaleźć kogoś wartościowego. Oczywiście trzeba uważać na tych którzy tylko tracą twój czas, ale warto się zarejestrować i nie zmarnować szansy na poznanie drugiej połówki.

Odpowiedz
  Aga pisze 8 marca 2019

  Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat! Kto wie, może trafimy na siebie na badoo 😉

  Odpowiedz
Gośka pisze 27 lutego 2019

Poznałam kilku facetów przez badoo i to nie jest tak, że chcą tylko jednego.. Można też pogadać, pośmiać, spędzić normalnie z kimś czas, a jeśli poznacie się lepiej i zdecydujecie na kolejny krok to tylko się cieszyć że poznaliście się dzięki aplikacji.

Odpowiedz
kawooon pisze 2 marca 2019

A jak Wam się podobało używanie badoo za granicą? 😀 Jak dla mnie to świetny sposób na znalezienie samotnych osób jak jestem gdzieś poza Polską i spotkałem się dzięki badoo kilka razy.

Odpowiedz
Aga pisze 8 marca 2019

Szczerze polecam zarejestrować się wszystkim singlom szukającym nowych znajomości na badoo! Nigdy nie byłem przekonana do tego typu serwisów, ale tutaj na prawdę można poznać kogoś wartościowego.

Odpowiedz
mardom pisze 11 marca 2019

Ja też polecam badoo. Fajna apka do poznawania znajomych. Dużo podróżuję, więc co chwila zmieniam środowisko i wszędzie poznaje nowe osoby 🙂

Odpowiedz
Karolina pisze 19 marca 2019

Dużo osób posiada konto na badoo, dlatego można tam poznać mnóstwo fajnych ludzi 🙂

Odpowiedz
Menczy pisze 23 marca 2019

Badoo to świetna apka na której możemy poznać wiele osób i umówić się czy to na drinka, czy luźne spotkanie. Sam korzystam i jestem zadowolony!

Odpowiedz
Menczy pisze 23 marca 2019

U mnie to wyglądało tak, że zwykle nie dało się za dużo połączeń złapać. Możliwe że byłem w takich miesjcach, gdzie mało osób używało badoo.

Odpowiedz
  baltazar pisze 27 marca 2019

  To chyba źle szukałeś. Generalnie to wszędzie da się znaleźć połączenia jak masz normalne zdjęcie i opis.

  Odpowiedz
Grzegorz pisze 30 marca 2019

Badoo okrada z kredytów, których nie wykorzysta się po pół roku. Z moich obserwacji wynika też że starsi stażem ponoszą większe koszty napisania do osoby bez wcześniejszego dopasowania! W regulaminie nie ma nic o kasowaniu kredytów po 6 miesiącach.

Odpowiedz
Adam pisze 2 kwietnia 2019

Badoo to jedna z najlepszych aplikacji do randkowania jakich używałem. Nie zabrali mi pieniędzy jak piszą tu niektórzy, sama aplikacja działała bez zarzutu.

Odpowiedz
Kuzco pisze 5 kwietnia 2019

Randki przez badoo to ciekawa sprawa. Wypełnia to wiele mojego wolnego czasu, polecam spróbować każdemu kto chce poznać kogoś fajnego.

Odpowiedz
Dodaj swój komentarz